Ankarali var midir?

Bu haftasonu icin ailecek Ankara ya gitmeyi planliyoruz dugun vesilesiyle gitmisken gezelim gorelim dedik nereleri oneriyorsunuz

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ankaralıyım, çok yanlış zamanda geliyosunuz atatürk orman çiftliği kapalı malesef
    Onun dışında kızılcahamam milli parkına gidebilirsiniz
    Kızılcahamam milli parkında ;
    Kurtboğazı barajı var çamlarla iç içe tertemiz hava piknik yerleri ve milli park içinde binlerce kuş türü hatta nesli tehlikede olan kara akbabanın en çok yoğun olduğu bölgedir
    Anıtkabire gidebilirsiniz ama öyle pek birşey yok atatürkü seven giderse keyf alabilir
    Eski meclise git diyeceğim orasıda boş yani ankarada gezilebilecek yerler kısıtlı
    Mogan gölü olabilir incek civarı muhteşemdir
    Kızılay ulus oralar pert sakın ulusa gitme :D

0|0
    0|0
    • Sakin ulusa gitme 😱 neden?

• Mogan'a gitme artık sisten kimse önünü göremiyor sabahları saat 6-10 arası ama hava durumuna bakıp piknige gidebilirsiniz

• Ulusta oturuyorum da gezilecek görülecek evet pek bir şey yok hırsız arsız dolu hayat kadını dolu :D bu biraz eski de kalmadı mı ya? Ben hiç denk gelmedim.

En İyi Kız Görüşü

• Ailecek diyince karıştı.. Gölbaşında Beykoz restoranı öneririm. Anıtkabiri görmediyseniz bir gidin derim. Kızılayda kocatepede bir kahve için ben 21 yıldır ankaralıyım daha gitmedim ama kale güzel diyorlar. Dikmen vadisi güzeldir hayatında hiç görmediğin kadar gelin görürsün... Tek kalırsan yüksel karanfil konuru gör derim. Meşrutiyetten ilk sola girince klips diye bir takıcı var bombastik. Hamamönü ve arka sokakları çok tarihi. Ulusta bütün binalar tarihi hemen hemen ve hala kullanılıyor garanti bankası falan var ama bina bildiğin tarihi taş falan kocamaaan Ankara beya.. Mesela müze seversen MTA nın müzesi mükemmel bahçeli güzeldir ama aileyle nasıldır bilmem biz ankaralılar biraz yalnızız.. Kuğulu parkta kuğulara mısır at sonra aşağı yürü birlikte bir döner ye

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bentderesi

0|2
    0|2
  • polatlı uzerınden gelıceksenız polatlıyı 10-15 km geçince temelli vardır. 2 kenarı göl olan bı yerden geçiceksınız durup bı mola vermenızı tavsıye ederım

0|0
    0|0
  • Ankaralı değilim

0|0
    0|0
  • Anıtkabir
    eski TBMM
    Anadolu Medeniyetleri Müzesi
    Etnoğrafya Müzesi
    klasik eşyalardan arabalardan uçaklardan falan hoşlanıyorsanız odtü teknokentede gidebilirsiniz

0|0
    0|0
  • temellide göl var eskişehir üzerinden gelicekseniz. sonra sincana gidin harikalar diyarı sonrası genel ulus kızılay falan anıtkabir falan erkek olsan maltepeye git derim :D

0|0
    0|0
  • bende yararlanıyım kanka;bende gidicem😯

0|0
    0|0
  • Ankarada çok gezilecek yer yok, Hangi şehirden gideceksiniz?

0|0
    0|0
    • İstanbul sonrası Ankarada çok yer yok ( Bende istanbuldayım ama Ankarayıda bilirim) Anıtkabir ve yeni yapılan Panoramik müze var Mevsim olarakta ters bir zaman

• Kesinlikle kuğulu park

0|0
    0|0
  • Anıtkabir, göksu park, kızılay, Ankara kalesi, gençlik parkı.,7. cadde, altınpark.

0|0
    0|0
  • Ankara'da gezecek yer yok.

0|0
    0|0
  • Sivas deyeydin iyidi... de Ankara 😞😞😞

0|0
    0|0
  • Ulucanlar cezaevine git anıtkabir atakule gençlik parkı... he bide kızılay avm natavega cart curt...

0|0
    0|0
  • Angaranın neresine geliyorsunuz? Ayrıca bu site'nin modları ne işe yarıyor. Adamın yaşı 33 olmuş master gelmiş bentderesi diyor. Kız insan gibi soru sormuş böyle insanlar nasıl master oluyor?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ankara'lı varda gezilecek yer yok. Anıtkabir'e falan gidebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Angara tavsiyeyle gezilmez gardaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...