Öğrenci ittifakı yardım edermisiniz?

teknolojinin eğitime yararları ve zararları ile ilgili bir tartışmam var zararlarını savunucam 10. sınıfım karşı tarafı ters köşe edebilmek için neler söylemeliyim ya da sormalıyım

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kişisel bilgilerin tehlikeye girmesi, mevcut radyasyon oranını arttırmaları, ekrana sahip olanlarin göz tembelliği gibi hastalıklara sebep olmaları, öğelerin hazır saglanamasinin öğrencilerin araştırma yönlerini koreltmesi, hızlıders işlenmesini saglamasinin yanında fazlasıyla çekingen bir yapıya sahip olan ülkemiz öğrencilerinin çoğu zaman dersin yarısını anlayamayip itiraz de edememesi gibi şeyler ama şunu söylemem de gerek ki genel anlamda gunuzmdr teknolojinin eğitimdeki faydalarinin zararlarından fazla olduğu kanısı hakim. yanı kısacası sadece görevini yapip konumu Savun :) kazan karşı taraf olucak

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ufak çocukları kendilerini bilgisayardan alamadıklarını eskisi gibi sokakta oyun oynamadıklarını saavınabilirsin, iletişimin eskisi gibi olmadığını savınabilirsin

1|0
    0|0
    • Bende ilkokuldayken aynı konuyu tartışmıştık bende zararlarını saavunmuştum :d

• valla karşı tarafın eli daha güçlü gibi gözüküyo ben daha çok yararını buldum

• İyi araştır :)

Erkekler Ne Diyor 2

• bilgi kaynaklarıının büyük bir kısmına güvenilmez..
    çoğu site vikipedia'dan kopyala yapıştır veya konu özeti yapıp bilgi sağlamaya çalışır;
    viki yanlış bilgi havuzudur
    online kopyala yapıştır yöntemi çocuğun tembelleşmesini sağlar.
    artık yeni nesil ansiklopedi karıştırmayı bilmiyor, internet olmadan bilgiye ulaşmayı bilmiyor

1|0
    0|0
  • bayram mesajlarını internette kutlayıp, özel duyguların yok olmasından başlayabilirsiniz

0|0
    0|0
    • eğitime olan yararları ve zararları ama o olurmiki

• O halde öğrencilerin kitaplar yerinde internetten kolayca bütün bilgilere ulasabilmeside kötü cünkü bu tembelliğe sürüklüyor dolayısıyla araştırmacı ruha darbe vuruyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Where is the yas siniri site benim gorusleri kaldir milletinkiler kalsin ok by ks

0|0
    0|0
Yükleniyor...