İnsan Kırkayak filmini izledim sanırım psikolojim bozuldu?

Yemek falan yiyemedim kaç saat oldu midem bulanıyor aklıma geldikçe izleyen var mı? :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şimdi kendimi tutamıcam bende izlicem meraktan seeni pislik :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 21 yaşında kurgu üzerine olduğunu bildiğin fimlerden etkilenip yemek yiyemiyosan zaten diyecek birşey yok :D

0|1
    0|0
  • south parkın bir bölümünde dalga geçiyor o filmle izlemedim ama konusunu biliyorum

1|0
    0|0
  • Ben izledim de o kadar etkilemiyor sadece ilgi yaratıyor acaba olsa diye düşünmüştüm bir kaç gün

0|0
    1|0
  • Fragmanını ve konusunu biliyorum. Pek hoş bir film değilmiş gibi gelmişti :)

1|0
    0|0
  • Saçma salak bir filmdi. İzlerken 'Bu ne amk' diye küfürler ederek izlemiştim. Moronca bir film.

0|0
    0|0
    • Ben etkilendim baya bir yaa

• Hİç etkilenilecek birşey değil. Saçmaydı, bayağı, izlerken beni de biraz rahatsız etti ama yaşın 21, bu kadar etkilenmemen lazım.

• Ya sürekli yemek yiyeceğim sırada aklıma geliyor yaşla alakası olduğunu düşünmüyorum bana yapılcak gibi hissediyorum dışarı bile çıkmadım 1.5 gün oluyo

• Öyle şeyler izlersen böyle olur işte :D

1|0
    0|0
  • İzlemeseydin o zaman bile bile izlenirmi? O filimin iğrenç olduğunu herkes biliyor zaten..

1|0
    0|0
  • o sekreteri yerim :D

0|0
    1|0
  • ne tarz bir film tavsiye eder misin

0|0
    0|0
    • bir psikopat doktor 3 insanı 2. nin ağzı 1. nin poposuna 3. nün ağzı 2. ye gelcek şekilde ameliyatla birleştiriyo onları öndekine yemek veriyo en arkadakinden çıkıyo istersen izle :D şaka şaka hiiç izlemeyin berbat :(

• teşekkürler izleyeceğim birazdan :D

• benim kusmuk haricinde hiçbir şey midemi bozamaz. Yani pok görsem bile yemeye devam ederim hehehe

0|0
    0|0
  • ben yedimde açken aklıma gelince kusasım geliyodu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...