Grinin elli tonu isimli kitap

bu kitabı aranızda okuyan var mı bence muhteşem bir seri ben üçüncü kitabındayım yaklasık 3 günde üçüncü kitaba geçtim her şey harika sadece yaşanılan cinsel birliktelik her defasında bu kadar ayrıntılı verilmese sizcede daha hoş olmazmıydı ? bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bence çok güzel kitap,cinsellik hayatın parçası ayrıntılar bence güzel olmuş...

1|0
    2|1
    • bencede aşkın getirdiği tutku güzel ama her defasında ayrıtılı olması biraz bunaltıcı gibi cristianın sahiplenici ruhuda kusursuz işlenmiş filmini sabırsızlıkla bekliyorum :)

• umarım fazlası olur ama kitaptaki romantizmde olur...

• umarım aralarındaki o tutku iyi işlenir filmde diyelim o zaman :)

Erkekler Ne Diyor 6

• way abazaa wayy

2|0
    1|0
  • O tür kitapların amacı o zaten, aşırı derecede cinsellik üzerinden kafa bulandırmak. Şu cinsellik konusunun "suç" "cezalandırma" "ayıp" "aşırı teşvik" dörtlüsünden kurtulacağı günü görür müyüm ki?

0|0
    0|0
    • Bu kullandıgınız tabirlere gore kesinlikle konusmuyorum ben kotu yonde elestirmiyorum sadece her defasinda ayrıntılı anlatıması benım kendı adıma konusuyorum sıkılmama neden oldu demek ıstedıgım sadece buydu bende sızın gıbı dusunuyorum sız yanlıs anlamıssınız :)

• Çok saçma bir kitap okuyanlar sanırım hayatında hiç okumamıs abaza tipler

0|1
    0|0
    • siz kitabın dunya çağında ne kadar sattığından haberdar mısınız ? bu kadar insan yanılıyor olamaz tabi görüşünüze saygı duyuyorum :)

• Dünya çapında çok satmasının sebebi satış politikasıdır. Şimdiye kadar 600'e yakın kitap okudum aynı zamanda reklamcılık dersleri de alıyorum işin arka planını biliyorum. İlk kitabı zor bela okudum kurgusuz anlamsız çok saçma bir kitap. Neden çoksa sattıgına gelirsek de ''seks satar''. Zaten yayınevi de epsilon.

• Ben sizinle aynı görüşte değilim tabikide saygı duyuyorum zevkler tartışılmaz ben beğeniyorum diye beğenmek zorunda değilsiniz

• Muhteşem seri mi ? Kesin aşk romanıdır ha

0|0
    0|0
  • bende aldım 3 kitabıda bir hevesle.ama işten çıkınca yorgun oluyorum daha 1. kitabın 250. sayfasındayım.

0|0
    0|0
    • 2. Kıtabıda harıka ben uyumayıp tum gece kıtabı okudum sızde okudukca memnun kalacaksınız :)

• daha 6. bölümdeyim ama sıkıcı bıraktım okuyamıorum

• ben son kitaptayım en muhteşem kitap aralarında bu :)

• 6 ay oldu kitap çıkalı hala muhabbeti dönüyor...

Kitabın olayı zaten cinsellik, sen ayrıntıya girilmese olmaz mı diyorsun.

Anabritanica'yı boyama kitabı yapalım mı gibi bişey bu.

0|0
    0|0
    • hayır ayrtıya her dafasında bu kadar yoğun girilmese dedim siz beni yanlış anlamışsınız tabi kitabın konusunuda kitap aslında bir dram üzerine kurulu kötü bir çocuklğa sahip adamın kendine duyduğu nefret ve annesine benzeyen kadınlara sadist yaklaşımlarda bulunması sadece cinsellik olarak sınıflandırılmamalı diye düşünüyorum :)

• Dur okuyayım o zaman.

• (...)kötü bir çocuklğa sahip adamın... a kadar gelebildim. Birazdan devam edeceğim.

Ben böyle yazıyorum, insanlar hepsini okudum da kıllığına yazıyorum sanıyor. Birazdan okuyup yorum yaparım.

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok güzel kitap. İlkini okudum. Geri kalan ikisini arıyorum. İnternette sanal kitabını bulanlar, bulup indirenler, elinde olanlar vs vs, Türkçe'si yok elimizde İngilizce'si var diyenler hiç sorun değil. Bana gönderin, bana mesaj atın, İngilizce'm süper benim.

0|0
    0|0
    • bende 3 kitapda var okuoku.com sitesinden satın alabılırsınız kitapları :)

• işte para vermesem, İngilizce'sini ücretsiz indirsem diyorum :(

• internet üzerinden beni pek tatmin etmiyor illa kitabım elimde olacak size iyi şanslar :)

• Okudum ama bir yerden sonra çok sıkmaya başladı hep aynı şey.

0|0
    0|0
    • Kesınlıkle sıze katılıyorum bende aynı fıkırdeyım anladık ne kadar zevk aldıklarını her defasında oyle anlatarak sıktı ınsanları yazar sanırım ama genede cok satanlar lıstesınde basta ne dıyelım kı :)

• O kitap serisinin konusu ne şimdi? Çok duydum da hiç okumadım ne olduğunu..

0|0
    0|0
    • daha çok erotık ama sınırlarının ötesinde bir kitap aşk tutku bunun yanı sıra beklenmedik bir dram aslında mutlaka okunmalı :)

• her kitapdan kendince bir şeyler çıkartabilirsin yada bazen sadece kendi eğlencen için kaçamaklar yapabilirsin dizileri nasıl takip ediyorsan bi öğrenme amacı gütmeden bu kitabıda okuyabilirsin kafan dağılır :)

• Hmm peki teşekkürler. :)

• okuyunca ıslanıyordum

0|1
    1|1
    • mümkündür erotik çağrışımı oldukça fazla ve ayrıntılı işlenmiş

• aynen bir türk yazarın yazmaya cesaret edemeyeceği şeyler toplum hoşunada gitse dar beyinliliği yüzünden sorun yaratacaktır

• maalesef

Yükleniyor...