Müjdat Gezen tiyatro okulunda okuyan var mı?

Buralarda öyle birini görmüştüm sanki yaa

Buralarda öyle birini görmüştüm sanki yaa

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• amacın ünlü olmaksa yani oyuncluluk yapmaksa. basit bir amatör tiyatro ile başla diksiyonunu geliştir şiveli konuşmayı dene. atıyorum bugün doğu yarın karadenizli yarın egeli gibi konuşabilecek yetenekte ol. senaryo ezberlemek sıkıntıdır. sen ezberini kuvvetlendirmeye çabala ve tüm yapım şirketlerine cv yolla ajans değil yapım şirketi. mesela ay yapım gibi ve zaman içinde çağırıldıkça hızlı olmasa bile ufak ufak ilerlersin. kiraz mevsimindeki öykü mesela önce figüranlıkla sonra ufak ufak rollerle sanırım medcezirde küçük bir rolle ve en son baş karakterle sonlandırdı olayı sende onun gibi olmak istiyorsan dediklerimi yap. müjdat gezen gibi yerler bilgi tecrübe kazandırır ama yine oyunculuk için senin birşey yapman gerekir onlar ders verir sadece. ki eğitim hiç birşeydir konservatuar felan zaman kaybıdır diye bana ders veren sinan çetin vardı. neden dediğimde 18 de konservatuara girip 4 yıl okuyup mezun olduğunda kaç yaşında olacaksın dediğinde 22 23 demiştim yok mu çocuk oyuncular yok mu 3 5 yaşında oyuncular onlar ders mi aldı dediğinde söyleyecek sözüm yoktu. bazı şeyler şans ya da torpildir. sen yapım şirketleri ile yürümeye çabala bu sürede şive diksiyon duruş eğitimleri senaryo ezberleme çalışmaları yap yeterli olur.

1|0
    0|0
    • Turkiyenin sanat geldigi son nokta acınası bir hal

• kardeş acınacak hal o kadar fazla ki. ben mesela sinan çetinden sinema eğitimi aldım beni bir projesi için çağıracaktı saçını sakalını kesme dediler 3 ay papaz gibi dolaştım tam tarih geldi baş karakter bizim yiğen var o gelsin demiş o oynadı ben açıkta kaldım yani bu işler torpil işi. sen dünyanın en güzel kızı en yakışıklı oğlanı ol. ses tonun harika olsun yetenek fışkırsın ama torpil yoksa hiç birşeysin. bak dizilere 3 5 yaşında çocuklar nasıl keşfedildi acaba hep torpille.

• Emeğe saygı ;)

En İyi Kız Görüşü

• Hayir sen orada okuyorsun sanirim. :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...