Eski dergiler para edermi?

elimde 20 yıldır birikmiş olan ve her birini paraya döksen..2-3 bin t. l edecek büyük çoğunluğun otomobil ve gırgır dergileri olmak üzere bazılarıda kadın dergileri olmak üzere çok sayıda dergi var.. belki 500-600 kadar.. bunları satabilirmiyim? atıyorum üstündeki yazan fiyata göre 2000 olsa kaç para verirler?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul beyazıtta sahaflarda eski dergileri satarlardı cok oldu gitmeyeli tek bildigim bu

0|0
    0|0
    • 200 tane otomobil dergisi 100 motorsiklet 100den fazla leman gırgır v. s.. birazda kadın dergisi falan var.. üstündeki fiyatın yarısının yarısına (eski olduğu için) satılırmı acaba?

• yanlıs bılgı vermek ıstemem dedıgım yerde satılıyordu alırlarmı bılmıyorum sahafların alması lazım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Kardeşim para eder ama aklındaki rakam çok iyi muhafaza edilmiş en az 50 yıllık dergiler para eder otomobil değil ama mizah dergilerini iyi muhafaza et ve bekle en az 10 sene daha

0|0
    0|0
    • Ama bana sımdı lazım.. 10 yıl sonra kım ole kım kala.. Bu arada ozellıkle mızah dergılerımı para eder dıyorsun.. elımde 1996 larda bu yana 100 kadar var..

• Otomobil dergileri çok iş görmez çok özel bir sayı yoksa fakat mizah dergilerinin meraklıları vardır eski sayılar meraklılarını çeker çünkü mizah aynı zamanda siyasidir ve gündemi takip eder bu anlamda iyidir hele artık yayınlanmayan mesela akbaba olsa harbi iş yapar bence bir danış ama ölü paraya verme

• O dedıgındende var akbaba 20 kadar ustundekı yazan fıyatı gecermı.. Araba dergılerı ne kadar?

• o biraz da senin dergileri nasıl muhafaza ettiğinle alakalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...