Bu da yağlı boya calışmam :) fikirlerinz nedir bakıyım? sizce boyamada #Nasılım?

DİP NOT : Bu çalışma okul ödeviydi bir gecede yapıp yetiştirmeye calışmıştım, ertesi sabah okula götrülmesi gerektiği için elleri acele boyadım.. Onu eleştirmeyin çünkü en son ellerini yaptım ve cok uykum gelmişti :) Diğer herşeyi eleştrebilrsinz :) Buyrunuz ;)

Bu da yağlı boya calışmam :) fikirlerinz nedir bakıyım ? sizce boyamada #Nasılım?

0|0
13|31

En İyi Erkek Görüşü

• Mukemmel tablosu olsa odama asarim cok sey anlatiyo o gozler ne maksatli cizdin bilememde dusunce olarak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• şurayada suriyeli bayrağı çizelim

1|0
    0|0
  • Şimdi resimden anlayan ressamlar başlayacaklar güzel güzel eleştirilere. Ben en iyisi bulaşmayayım uzaktan okuyayım yorumları. Resimden pek anlamayan biri olarak yinede beğendim... Ellerine, emeğine sağlık.

0|0
    0|0
  • Çok detaylı bir resim değil
    Ama güzel olmuş
    Ellere gelirsek eğer sürekli resim cizen biri olsan el alışkanlığın olduğu icin eller bukadar göze batmazdi

0|0
    0|0
  • Bazısı yetenekli doğuyor, eline emeğine sağlık dostum bir gün daha çok vakit ayırdığın orjinal bir şeyler de görmek isteriz

0|0
    0|0
  • tülbent mükemmel olmuş

0|0
    0|0
  • alta imzanı atmayı unutmuşsun :)

0|0
    0|0
  • kaşlar orantısız gıbı , emeğe saygı

0|0
    0|0
  • eller başkasının gibi. hoş olmuş

0|0
    0|0
  • güzelmiş aferim :D

0|0
    0|0
  • klasik

0|0
    0|0
  • Acele yapılanı boyleyse normal calismani çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Cok guzel olmus

0|0
    0|0
  • Yeteneklisin 👍

0|0
    0|0
  • Hep resim ya da muzige yetenegim olsa demisimdir :( bide yetenegi olanlari kiskanirim cok yani kem gozlerimden nasibimi aldin :))

0|0
    0|0
  • çok özeniyorum böyle yetenekli insanlara, gerçekten güzel olmuş umarım daha iyi olursun.

0|0
    0|0
  • mükemmel

0|0
    0|0
  • Waow muthis

0|0
    0|0
  • Acem kızı

0|0
    0|0
  • harika ellerine saglık

0|0
    0|0
  • fake değilse iyi

0|0
    0|0
  • Kabiliyetli

0|0
    0|0
  • Bence süper. Ben hâlâ çöp adam çiziyorum sen resmin elinden bahsetmişsin. İlâhi :)

0|0
    0|0
  • Güzel emeğine sağlık.

0|0
    0|0
  • Mükmml

0|0
    0|0
  • eline saglık :D

0|0
    0|0
  • iyiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • iyi:D güzel :D

0|0
    0|0
  • süper

0|0
    0|0
  • Sanata sonsuz saygı. Ellerine sağlık. Teşekkürler.

0|0
    0|0
  • Önemli olan senin beğenmen ama iyi kendini gelistir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Sağ gözünün üzerindeki gölge yanağında da olmalıydı bence. Ya da komple sağ tarafın renklerini bi' tık koyu yapmalıydın. Işığın nereden geldiği belli olmamış böyle. Elleri çok kötü ama belirtmişsin zaten ^^

Ama 1 gece için yorum yapacak olursam, muazzam.

0|0
    0|0
  • Çok güzel olmuş ^^

0|0
    0|0
  • Güzel görünüyor

0|0
    0|0
  • Beğendim.

0|0
    0|0
  • çok iyi

0|0
    0|0
  • güzel ama eller sanki orantısız olmuş çocuk eli gibi, kırmızıyı görünce aklıma geldi, suret yerine güneşin doguşunu ya da batışını yapabilirsin hani o tatlı kızıllıgı , suya vuruşunu

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel olmuş müthişsin👍 bu arada eller vampir ellerine benziyo ama güzel yinede😉

0|0
    0|0
    • onu belittm acele oldu diye ama:(

• çok saol bua arada:)

• Bisey değil çok iyisin bu konuda maşallah maşallah Allah nazarlardan saklasın😘

• profesyonel değilim baştan söyleyeyim. gözler ve kaşlar orantısız ama iyi denebilir.

0|0
    0|0
  • Çok güzell. Bayıldım ya😍😍

0|0
    0|0
  • Biz hala cin ali, bacasından yaz kış duman cıkan ev :/

0|0
    0|0
  • resme anlam katmişsin hoş olmuş

0|0
    0|0
  • Bence karakalem çizmek daha iyi ya,