Guzel okunasi kitaplar onerir misiniz?

Uzun zamandir kitap okumuyorum hatta yillardir diyebilirim hem aliskanlik edinmemisim hem de vaktim yok pek ama artik okumak istiyorum soyle guzel kitaplar onerir misiniz? Yalniz boyle vampirli falan ya da bos ask kitaplari olmasin. Hakkaten iyi dediginiz kitaplar, romanlar var mi? Siyasi de olabilir

0|0
11|17

En İyi Erkek Görüşü

• Değişik ama hoş bir kitap istersen şahane hatalar serisine bir bak ben şahane hatalar talih kuşunu okumustum çok eğlenceli kitapta seçimler yaparak ilerliyorsun bir şekilde kitap bitiyor daha sonra tekrar baştan baslayip yeni seçimler yapabiliyorsun
    Metro2033'u öneririm hafif bilim kurgu yapısı olan distopyamsı bir eser, baya beğenilen bir kitap olsa gerek ki bilgisayar oyununu bile yaptılar kişiler falan rus olduğu için başta isimler tuhaf gelebilir.
    Uyumsuz, kuralsız, yandaş kitaplarından oluşan 3'luyu tavsiye ederim, filmi de var tabi kitabın yerini tutmaz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Me before you türkçesi senden önce ben. okumadıysan okumanı tavsiye ederim. aşk türü okumam genelde ama ' 2. kez kitap okumayı saçma bulsamda ) 2. serefindede zevkle okudum.

1|0
    0|0
  • empati...

1|0
    0|0
    • Olasılıksızı okudum ama empatinin başları hiç sarmadı okuyamadım, ne diyosun @Ehlivukuf

• Aa, o zaman bugün başlıyayım. Çünkü olasılıksızı da hemen bitirmiştim muazzam bir sürükleme kurgusu vardı. Eyvallah @Ehlivukuf

• @ThinkDifferent8 iyi okumalar :)

• bilinçaltının gücü-joseph murphy
    %100 düşünce gücü-jack ansıgn addıngton
    çekim yasası-nil gün

1|0
    0|0
  • Sherlock Holmes serisi olabilir. Hatta setini al. Tek bir kitapta mesela 3-5 farklı hikaye oluyor. Hikayeler ortalama 20-30 sayfa arası. Kesinlikle tavsiye ederim. Kitap okuma alışkanlığı kazandırır. Hikayeler kısa ve sürükleyici. Birbirinden bağımsız hikayeler.

1|0
    0|0
    • Tamamdir tesekkur ederim :) Bu arada dizisini izlemeyi dusunuyordum ama kitap daha iyidir herhalde

• Kesinlikle tavsiye ederim ben kitabı. Okuma alışkanlığı için biçilmiş kaftan. Tek bir hikayeye, bir kaç farklı karaktere dayalı ortalama bir roman yine 300-500 sayfa arası. Bahsettiğim kitap okuma alışkanlığı için en ön sırada yer alıyor bana göre. 56 hikaye 5 kitap. Kitapların teki ortalama 300-350 sayfa. Her hikaye dediğim gibi 20-30 sayfa civarı hem kısa hem de baya sürükleyici. Merak ediyorsun, akıl yürütüyorsun falan.

• Açlık Oyunları serisi de olabilir mesela.

• Kinyas ve kayra

1|0
    0|0
  • hakan günday kitaplarını tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • Azra kohen'i önere bilirim fi, çi ve pi bu 3 kitabı okumalısın sürükleyici kitaplar başlayınca bırakamıyorsun

1|0
    0|0
  • Boş aşk kitabı yerine dolu aşk kitabı olsa olur mu?

0|0
    0|0
  • Ruh adam

1|0
    0|0
  • İbrahim Kaypakkaya yı tavsiye ederim çok iyi bir kitap. Ya da CHE bir devrimin hikayesi isimli kitap da güzel.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Leyla

0|0
    0|0
  • Nasıl pelinsu olunur

0|0
    0|0
  • Denizler altında 20.000 fersah

0|0
    0|0
  • Kanla abdest alanlar

0|0
    0|0
  • Gel evlenelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• George orwell 1984 kanks belki okumuşsundur ama güzel kitap aşklı falan değil dünya düzeni

1|0
    0|0
  • hoşçakal anne

1|0
    0|0
  • sinan akyüz - incir kuşları mükemmel sürükleyici gerçek bir hikaye

1|0
    0|0
  • İskender Pala şuanda Leyla ile Mecnun okumaktayım. Biraz okumak için geç kalsamda güncel bir kitap olarak sevdim hemde çok kalın değil ve dili akışkan. Edebi değeri var benim yorumlamama göre.

1|0
    0|0
    • Usagi tsukino yaa hastayimdir ay savascisina hatta eski nickim bu. Usagi kalp ben :D

• Kiskanirdim o cok havali ve cool'du. Zaten usagi de kiskanmisti bir ara Seia'dan. Bir de en cok onu savasma sekli hosuma giderdi. Ellerini dondurerek alev topu gibi bir sey atiyordu orda cidden cok cool'du.

• Venus savascisini da hic sevmezdim gruba sonradan girmisti kabullenememistim bir de Usagiye benzemesine sinir oluyordum. Hiii bir de pembe sacli yeni ay savascisindan nefret ederdim. Kendimi usagi gibi hissettigimden onlari da sevmezdim

• oğuz atalay tutunamayanlar.

1|0
    0|0
  • Bagdat caddesi guzeli senin icin guzel bir başlangic olur canim benim ilk kitabimdi ondan sonra kitap okumayi cok sevdim

1|0
    0|0
  • Sınır-Beyza alkoç ^^

0|0
    0|0
  • -Adam fawer; Olasılıksız ve Empati
    -Aklından bir sayi tut 👍

1|0
    0|0
  • bahcemde yeseren çiçekler. muttlaka oku insanı içine çekiyor olayları yaşıyorsun resmen

1|0
    0|0
  • Ted Dekker Oyun hayatımın en iyi romanıydı. Ki çok fazla roman okumuşluğum vardır. Bu adamın tüm kitaplarının çok iyi olması bir kenara, şu kitaplar var aklıma gelen:
    Puslu Kıtalar Atlası
    Empati
    Olasılıksız
    İhanet Noktası
    Budala
    Çember Serisi

0|0
    0|0
  • Aklindan bir sayi tut
    Fotograftaki lekeler

0|0
    0|0