Dombıraa Cengizhan filmi fragmanı

Cengizhan filmini yeni izledim öncesinde fragmanını izlemiştim süperdi yaa dombıra müziği var :D tam türk kültürü biranda milli benliğim coştu :) varmı başka izleyen

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ruslarin cektigi güzel bir flim Cengizhan.Devami gelicekti henüz ses seda yok.Muziklerini kim yaptiysa harika yaptigi kesin.En cokta su son savastaki muzige hastayim:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şunu dinle link

0|2
    0|0
    • güzel ama biraz daha ritmi yüksek olsa öyle müzikler daha canladırıcı gaza getirici oluyo :)

• Dombra dedin ya seversin diye düşündüm bunu da.

• buda güzel :D ama arada hareketlenmesi lazım :) teşekkürler yinedee :)

• Filmi izlemedim de ,dombira cok guzel.

0|1
    0|0
    • fragmanı izledinmi ? orda 40 kadar atlı gidiyo bir sürü atlının arasına dalıyo ya süpper bi şey orası ya :)

• Youtube da dombira diye bi muzik var eski turk muzigi ,klibinde bu filmden sahneler kullanilmis oyle izledim . Ritmi cok guzel ,sozleri de yaziyor altinda , nasi guzel bi muzik <3

• bencedeee :)

• Moğolları pek severim ya özellikle de gözleri ~

0|0
    0|0
  • izlemem hayatta.

0|0
    0|0
    • Güzel film aslında. İzleyince Moğol milliyetçisi oldum. cCc Ulan Batur Ülkü Ocakları cCc

• Cengizhan kötü biri olabilir katik falan filan diyorlar ama film bence güzel. Hem islamiyet gelmeden önce zalim olmayan büyük lidermi vardı

Erkekler Ne Diyor 2

• O izlediğin film direkt olarak benim soyum :D Nogay marşını (Dombıra) çalan Arslanbek Sultanbekov geçen sene bizim köye geldi Nogay Şenliği için :)) Canlı olarak çaldı Nogay marşını

0|1
    0|0
  • Filmi bi çok izledim dombırada zil sessi olarak kullanıyom ne kadar sevdiğimi anla...Dombıradaki ritm Türklerin savaştaki hızlarına göre ritm almıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...