KASTAMONU İNSANI?

Evet detaya gerek yok, Kastamonu'lu tanıdığınız var mı? Nasıllardır?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kastamonluyum merak ettiklerini sor.
    Gayet hoşlar şivesi güzel. İşte yurdum insanı :)

2|0
    0|0
    • sadık mı insanları

• Nolmuştu ablam. Görücü flnmı gelecek?

• şimdilik merak diyelim:)

En İyi Kız Görüşü

• Mükemmel insanlardır samimi canayakın bilgili güzel yakışıklı ne ararsan var öğrenciyim bu şehirde yemeğimi bile komşular getirir bazen

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 1 ARKADAŞIM Olmuşdu, halada görüşürüm. 3 yildir irtibattayız ( erkek )

Insani, yoresi ve kendine has şivesi ile ülkemin harika yerlerinden birisi.

Daş düşebülü, ayu çukabülü. :)

2|0
    0|0
  • Bir kişiye göre tüm şehri iyi ya da kötü yorumlamak yanlış. Ama mesela izmirde çok yanlış yapan olsada çok sevdiğim sayılı kişiler var ve genel anlamda İzmir aşığıyım.

Kastamonuya iki kez gittim. Biri işim icabı, diğer sebep oradaki evlenmeyi düşündüğüm aylarca beni kandırmış bir sevgili için..
    Benimle tanışıp baştan çıkardığında Nişanlıymış çoktan. Planı ayrılıp benimle devam etmek. Tartışma sonucu sessizlik uzadığında öğrendiğim bu gerçekle, nasıl aldandığıma kızışım ve ona acıyışım Kastamonu halkına nefretime sebep olamaz. Her yerde olduğu gibi, oranın seçilmiş karaktersizide o :)

0|0
    0|0
  • düz mantıktır, içi iyidir. ya akp lidir ya mhp li. Dini hassasiyeti güçlüdür. en iyi kankam kastamonulu ve kahretsin ki akp li i*ne

1|0
    0|0
  • merak ettiğin ne varsa sorabilirsin cideliyim :) insan insan olsun fark etmez ama karadeniz insanın dan kolay kolay hain çıkmaz her erkek gibi kadına ve alkole düşkünlerdir ama evlerine de sadık hanımın sözünden çıkmazlar

1|0
    0|0
  • Bir tanıdıkla evlenmişti birisi kadındı. Duldu iki tarafta neyse sen bu kadın adama kastomumdaki evini yenilet adamın ist. evinden eşyaları da oraya götür. :D Tam bilmiyorum sanırım eski kocasından tam olarak boşanamadığı için nikahlarıda yok kadın bir gün hop şutlamış adamı. :D Sonrası hüsran.

0|0
    0|0
  • MUA var tanıdığım bir :D

0|0
    0|0
  • yurdum insanı

0|0
    0|0
  • Talebin mi oralı

0|0
    0|0
  • orali burali hic takilmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayy kızları çok şekerdir erkekleri biraz sapık :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...