Kapat

Sevgilim çok çahil yabancı dil bile bilmiyo doru dürüst?

Ne yabancı müzük dinler nede film seyredir benlen yabancı. O beni biliyo böyle şeylere çok dikkat ettiğimi ama inatı inat öğrenmek istemiyo. Geçenlerde eylaynırım bitmişti bitürlü anlamadı ne olduğunu ve ben cidden sıkıldım. Bu sadece basit bir örnekti hemde hatta. Sizde benim yerimde olsanız gıcık olmazmıydınız?

0|0
59|68

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bağyandan güzel ironi.. :)
    Oltana da bir sürü sazan takılmış.. Hadi rastgele.. :D

2|0
    5|3

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 67

• * bilmiyo, *doru * nede (de ayrı) * seyredir *benlen *biliyo *inatı (inadı) *istemiyo *bitürlü

***basit bir örnekti hemde hatta *** ?

Sen şimdi Türkçe biliyorsun ama erkek arkadaşın yabancı dil bilmiyor öyle mi?

8|5
    0|0
  • eyeliner değil mi o

8|3
    0|0
  • yov yov.
    Sadece bunu demek geldi içimden...
    Bir daha yazayım
    yov yov... :)
    Adamı zorla kalıba sokma gayreti var. Süpersin...

4|0
    0|0
  • oysa ben öyle miyim? oo poppırçe poppır o poppır van

5|1
    0|2
  • senin yabancı dil bilginide eylaynırıdından anlamış olduk

5|3
    0|0
  • ne diyecen
    sekzi dil bilen adammı arıyorsun:)) yani..
    Türkceyi güzel konussun yeter:D

3|0
    0|0
  • kızın türkcesi bozuk sevgilisini kötülüyor. beyin terk

4|1
    0|0
  • Sen de Türkçe yazmayı bilmiyorsun.

0|1
    0|0
  • Güzelim sen önce Türkçe'yi öğren ondan sonra sevgilinden yabancı dil öğrenmesini bekleyip "eylaynır (!)" almasını iste!
    eylaynır değil Eyeliner. Tükçesi de göz kalemi demek oluyor. seni gidi merdiven altı güzeli seni!
    :D

1|0
    0|0
  • Tatlı dili biliyosa sıkıntı yok.

0|0
    0|0
  • Çahil doru eyaliner

1|0
    0|0
  • Sevgilin çok cahil;ama seni tavlayacak kadar zeki...

0|0
    0|0
  • Eylaynır değil de ayyylayyynıırrr olmasın onun doğrusu :D :D

2|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/ZJD9NV.jpg Ama o eylaynırsgsvdjhsbeh bilmiyo 😭😭😭😭

0|0
    0|0
  • insanlarla dalga gectigini sanan acinasi mahluk.

yani sazan diye degerlendirilen en iyi cevap senin ne kadar kalitesiz bir insan oldugunun gostergesi.

0|0
    0|0
  • Cahillik nedir? kime göre neye göre senden çok cahilsin

1|0
    0|1
  • Cahilliğin ne demek olduğunu bilmeyen bir nesil yetişiyor.

1|0
    0|0
    • Sendemi yedin allahını seversen :D

• Benim görüşüm 36 dakika önce, senin seçtiğin eig 3 saat önce, yani sen karar ver yedim mi yemedim mi :) ya da daha doğrusu kim yedi.

• Belki anasayfadan direk cevap vermişsindir diye düşündüm :)

• İngilizceyi bende çok severim yurt dışında yaşamayı planladığım için ingilizce bilmeyen birisini bulmam herhalde

0|0
    0|0
  • Aylaynır değilde göz kalemi diyeydin iyiydi one canım öyle ingilizce bilmeyen erkek mi olurmui ayı o ayı terket onu 😁😁

0|0
    0|0
  • aynı problem bende de vardı yaptığım ince espirileri anlamıyodu. bana bakmadığı sırada ona bakıp mk. ben bununla mı çıkıyorum diyodum

0|0
    0|0
  • Sorun onda değil, madem böyle birinden hoşlandın niye boyle kabul edemeyerek başladın?

0|0
    0|0
    • Bu kadar cahil olduğunu anlamadımki ilk görüşde

• Sorumu harbiden ciddiyemi aldın onu söyle :D

• tüh, buraya kadarmış. soruda ki türkçeyi kullanımını, soru tarzını içeriği hem dil'den vurup hem türkçe'ye özen gösteremediğinden çaktık ta, trol ile ciddi nasıl konuşulur bir deneyelım didim. yine olmadı yine olmadı.

• Hayır. Anlayışlı Olmak Lazım

0|0
    0|0
  • Bence yabancı müzik dinlemekle ve yabancı izlemekle cahillikten kurtunulduğunu düşünüyorsan sen ondan da cahilsin :) Ayrıca eylaynır diye birşey duymadım ben. Ha "Eyeliner" den bahsediyorsan o başka :)

0|0
    0|0
  • sanki sen 50 dil biliyorsun da sevgiline laf ediyorsun

0|0
    0|0
  • 1) Müzük değil müzik
    2) Seyredir değil seyreder.
    3) Biliyo değil biliyor.
    4) Benlen değil benimle.
    5) İstemiyo değil istemiyor.
    6) Eylaynır değil eyeliner
    7) Hemde hatta diye bir bağlaç olmaz.
    Sonuç olarak evet sevgilin cahil sen kültür abidesisin... !

0|0
    0|0
  • Iyi de sen de türkçe konusamiyorsun o ne olacak?

1|0
    0|0
  • milliyetci helal olsun o cocuga.. banada kımse turkce dısında bırşey konuşturamaz ızletemez bildigim halde..

0|0
    0|0
  • davul bile dengi dengine... sende haklısın ne diyelim.. ;)

1|0
    0|0
  • Açıklamada bir çok kelimeyi yanlış yazmışsın, demek ki sende cahilsin hatta sen kendi dilinde bile cahilsin...

0|0
    0|0
  • Valla eylaynır ne bende anlamadım eyeliner olmasın

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    37

Kızlar Ne Diyor 59

• eylaynır
    aylaynır
    müzik
    olmaz mıydım? olurdum. Böyle bir karakterim falan olsaydı. bence sen özellikle böyle bir soru sordun "çahil ve tııııııröööl " kardeşim.

2|0
    0|0
  • Hayır, kişisel gelişime çok dikkat eden biri olmama rağmen gıcık olmazdım. Benim için kafa yapısı önemli.

Ayrıca yazım biçiminden kültür aktığını itiraf etmeliyim, doğrusunu takdim ediyim. :/

"Ne yabancı müzik dinler ne de film izler. Benimle yabancı. O beni/böyle şeylere çok dikkat ettiğimi biliyor ama inadı inat, öğrenmek istemiyor. Geçenlerde eyeliner'ım bitmişti ne olduğunu bir türlü anlamadı ve ben cidden sıkıldım. Bu sadece basit bir örnekti. Sizde benim yerimde olsaydınız gıcık olmazmıydınız?"

1|0
    0|0
  • Çahil , bilmiyo, doru, inatı (...) kim cahil anlayamadım? bir de yabancı film izleyince kültürlü mü olunuyormuş? 😃

3|0
    0|0
  • Eylaynır olayı erkekler zaten böyle şeyleri bilmez ama benim sevgilim benim için yabancı dizi müzik falan dinliyor böylelikle konuşacağımız konular ortak noktalarımız artıyor yani daha iyi olur sende sevgilinle buluşunca birlikte yabancı dizi izleyin veya müzik öyle öyle alışır belki

0|0
    0|0
  • Çahil değil cahil olacak, müzük değil, müzik , nede değil ne de ayrı yazılır, benlen değil, benimle veya benim ile. İnatı inat değil, inadı inat, eylaynır değil, eyeliner, bitürlü değil, bir türlü, olmazmıydınız? değil olmaz mısınız? olacak.. yuttuğun harfleri saymıyorum bile sevgiline cahil diyeceğine git Türk Dil Kurumundan eğitim al.

3|0
    1|0
  • 😭😭😭😭
    Çahil, bilmiyo, doru, eylaynır falan 😐

1|0
    0|0
  • sekerim onu bende anlamazdim dogrusu eyeliner cunku :)) bukadar kuralci olma oda insan sonucta herkes senle ayni seyleri bilip zikr etmek zorunda degil ve sevgilim dedigin insani oyle kabul etmen lazim eger etmiyeceksen ayrilirsin olur biter boyle sacma seylere takilip adamin asabini bozma :)))

0|0
    0|0
  • Herkesin ilgi alanı farklı demekki onunki farklı sen ogrendin de noldu sanki eylaynir ne troll :D

1|0
    0|0
  • müzük mü dinler:D zu ha ha:D

2|0
    0|0
  • Gıcık olurdum tabi kültür gerekli.

0|0
    0|0
  • Sanırım şaka yaptin sen bu soruda şayet ciddiysen yazık o adama ayrıl o adamdan siz kaç dil biliyorsunuz bayan mükemmel? Daha güzel Türkçemizi düzgün kullanmayı öğrenememişsin sevgilinin yabancı dilinimi eleştiriyorsun ayrıca o bir erkek eyelinerin ne olduğunu bilmeyebilir bu onu cahil mi yapıyor? Sevgilin arkasından böyle bir soru sormuşsun ya yazık sana...

1|0
    0|0
  • yani makyaj mazemelerın ismını erkek kısmısının bılmemesı okadar da büyütünecek bırsey degıl muzık sınema tercıh meselesı

1|0
    0|0
  • Sen önce düzgün yazı yazmayı öğren.

0|0
    0|0
  • Ben ayrilirdim

0|0
    0|0
  • komikmiş sen erkek arkadaşını eğitmek üzere bir köpek yavrusumu zannettin? Nasıl kabul ettiysen saygısızlık yapmıcaksın onun kişiliğine saygılı olucaksın

0|0
    0|0
  • acun abi bis almanya'dan geliyos şimdi size beat box yapacas

1|2
    0|0
  • çok büyük dertleriniz varmış bacım gerçektende bu dertler çözülmez ayrılın bence siz yazık çocuğa :)

1|0
    0|0
  • oy oy kıyamam, büüzülen dudak ifadesi :D

1|0
    0|0
  • Eylaynir yazmissin once sen ogren :D

0|0
    0|0
  • puhahah yabancı müzik dinlemeyen cahil mi oluyo cahil olan sensin burada

0|2
    3|0
    • eylaynırım yazışına kurban bir b*k bilmeden elaleme cahil diyo koduğum

• Bu sorumun tamamen uydurma ve troll olduğunu anlamadığına göre seninde * jumping bacım muahh💋

• iyi trollemissin

1|0
    0|0
  • Hahahaha ulan o kadar diyorum aylaynır diye hala eylayajakjdlsnl diyorsunuz yaa :D

1|0
    1|0
  • Filmmi seyredir? eylaynırmı? Tencere kapaksınız bacım

1|0
    0|0
  • Bende yabancı müzik pek dinlemem. Ama sen seçmişsin onu SEVGİLİ olarak onu önceden düşünecektin

0|0
    0|0
  • sazan avı

1|0
    0|0
  • Eylayniiirr :D cahil eyeliner çok iyi biliyorsun yabancı dil belli 👏👏👏 aptal

1|1
    0|0
  • Cahillik yabancı dille mi ölçülüyor 😂

1|0
    0|0
  • Ya ben yes diyordum o ney diyordu bence haline sukret😂

0|0
    0|0
  • Mk sen ilk önce türkçeyi öğren kezo 😂

1|0
    0|0
  • O "eylaynır" değil yalnız, "eyeliner" ...

Sevgilini bilemem ama, senin yabancı dilden bi' b*k anlamadığın ortada..

=//

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    29
Yükleniyor...