Polisle evlenmek?

Arkadaşlar ben yanlış anlaşılma olmasın kesinlikle, mesleği sevemediğimden değil, ama niyeyse itici geliyor, bir polisle evlenmeyi hiç hayal etmediğim halde, hep polis kısmetim çıkıyor.. Hemde kaç tane.. Hepsine birşekilde olmaz, dedim. Karakter vs. vs. insanlığı nasıldır gibi konulara girmeyelim. Benim ki bambaşka birşey.. Bunu nasıl aşarım, ya da benim gibi mesleğe takıntısı olan var mı?(Bu arada yaşım 30'un altında, yani hala mesleğe mi takılıyosun diyenlere ithafen söylüyorum bunu)

Güncellemeler:
birde emir kulu olması, ondan bundan emir alması, yerine göre adam yerine konulmaması, eşimin bu halde olmasını istemezdim belki altındaki asıl sebep budur

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Canın kimle istiyorsa onunla evlenirsin. Kriterinin olması kötü bir şey değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasibinde varsa gelir bulur seni

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Polis, asker; uzun yol şoförleri, kaptan eşi olmak zor...
    Herkes yapamaz. İyi yapıyorsun. Daha yaşın genç sabret bence. İnşallah kafana , ruhuna ve göz zevkine hitap eden birini bulursun en yakın zamanda...

0|0
    0|0
    • amin, teşekkür ederim.. inşaallah

• hiç deneme kararında en dogrususun.. halk içinde hiç sevilmezler.. iclerinde adam gibi adamda vardır ama bınde bir. düşünün 24 saat hazır olsa emir altında.. böyler bir ınsanla hayatı kac gun paylaşabılırsınız. size davranısı nasıl olur

0|0
    0|0
  • Benimde takıntım var o konuda ya... ben de bir akpartiliyle olmam mesela, onlara yakın siyasi bir mesleği olan kişiyle olmam.

0|0
    0|0
  • Yapilan arastirmaya gore dunyadaki insanlarin yaklasik %70 polis gorunce tedirgin ve mutsuz oluyor. Bu onlarin yaptigi is ile ilgili

0|0
    0|0
  • Birde şöyle düşün millet vekili de olabilirdi daha mı iyi olurdu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...