Sümelanın şifresi vizyona girmiş ama...

arkadaşlar sümelanın şifresi temel filmini büyük bi heyecanla bekledim 21 ekimde vizyona girecekti ama bugün baktım intermetten bulamadım girdimi vizyona girmedimi bir an önce gidip izlemek istiyorum o filmi. biraz havamız değişsin dimi.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Temel, Sümela'nın şifresini çözüyor!

KÜLTÜR-SANAT - 21.10.2011

Türkiye'de herkesin yakından tanıdığı, Karadeniz halk kahramanı 'Temel' ilk kez bir sinema filmiyle başlı başına bir karakter olarak perdeye geliyor.

Alper Kul, Aslıhan Güner, Ruhi Sarı, Salih Kalyon, Tarık Ünlüoğlu, Zafer Ergin ve Altan Erkekli'nin rol aldığı komedi filmi 'Sümela'nın Şifresi-Temel', 16 Aralık'ta gösterime girecek.

..

gibi bir haber var

0|0
    0|0
    • bak burdada 21 ekim diyor ama afm de yok orda yoksa hangi sinemada olur ki bu film link

• evet ama dikkat etti isen o haber 11 Eylül 2011 04:20:08'de verilmiş. benim yazdığımsa 21 ekim 2011'de. demek ki 16 aralık'ta gelecek. bu durumda herhangi bir sinema salonunda olmaması da mantıklı oluyor.

Erkekler Ne Diyor 5

• :) Şifresini sızdırmışlar sınavdan önce, iptal edilmiş onun için. Bir sonraki ay tekrar deneyeceklermiş :)

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle ertelemiş olabilirler son zamanlarda olan talihsiz olaylardan dolayı .

0|0
    0|0
  • ertelendi. 16 aralıkta girecek gösterime. link

0|0
    0|0
  • Aynen bekliyorum

0|0
    0|0
  • Nasıl bir film bende bir bakayım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1