Son zamanlardaki en önemli haber hangisi?

Son 1 ay içinde yaşanan gelişmelerden en çok hangisine şaşırdınız?Gündemi en çok sarsan haber hangisi sizce?

Seçenekler dışında da ilginizi çeken bir haberi yazabilirsiniz..

• M.Ali Birand'ın vefatı
    35% (30)29% (16)33% (46)Oy Ver
  • G.Saray'ın Drogba ve Sneijder transferleri
    13% (11)43% (24)25% (35)Oy Ver
  • Bayburt Üniversitesi rektörünün intiharı
    8% (7)0% (0)5% (7)Oy Ver
  • Zonguldaktaki maden kazası
    18% (15)12% (7)16% (22)Oy Ver
  • Galatasaray Lisesi'nin yanması
    26% (22)16% (9)21% (31)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Öldürülen PKK'lılar ve Türkiye'de binlerce kişinin katılımıyla yapılan cenaze törenlerini de F şıkkı sayabiliriz..

0|0
17|19

En İyi Erkek Görüşü

• Ülkemin rezil politikasi ve rezil medaysasi. Türkiye disinda hic bir ülkede ne terörist cenazesine izin verilmistir ne de böyle bir medya haberi yeralmistir. Sehitlerin kemikleri sizliyor, onlat sehit olunca 2 daika vermiyorlar haberlerini. Yaziklari olsun..

2|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Pkk leşlerine özel tören falan yapılmıştı o çok dikkatimi çekmişti... Sonra Birandın ölümü :( Bizim transferler..Galatasaray Lisesi değil Üniversitesinin yanması ...

1|1
    0|0
  • Birand :(

0|0
    0|0
  • m.ali birand ın ölmesi üzücüydü.

0|0
    0|0
  • Öldürülen PKK'lılar ve Türkiye'de binlerce kişinin katılımıyla yapılan cenaze törenleri ve M.Ali Birand'ın vefatı

0|1
    1|0
  • Bunlar bizim evdeki bomba haberlerin yanında solda sıfır kalır ! :)

0|1
    0|0
  • yapmayın gözünüzü seveyim transfer ve ölüm hep yaşanan şeyler. orada bir tarihin göz göre göre yanması, durmadan artık sağlıksız koşullarda çalışan işçilerin ölümleri ve bir rektör intiharı var..

0|0
    0|0
  • E dedim. Bunun dışında kırmızı taban davasının sonuçlanma haberi de ilgimi çekti ama zaten sonuç baştan belliydi.

0|0
    0|0
  • Eski tarihi yapıların, esrarengiz biçimde yanması beni bir hayli üzmekle beraber, planlı kundaklama olarak görmeme sebebiyet verdi.

Üzüldüm...

Bakalım sırada neresi var diyorum?

0|1
    0|0
  • çağatayın uyuşturucudan içeri alınması o.o

0|0
    0|3
  • Galatasary Lisesi'nin yanmasi.

0|0
    0|0
  • m.ali vefatı :(:(

0|0
    0|1
  • keyt midıltın gebe.

1|0
    0|0
  • Bayburt Üniversitesi rektörünün intiharı

0|0
    0|0
  • Birand ın vefatı

0|0
    0|0
  • F şıkkı olabilir ama E yi şıklarda işaretledim.

0|1
    0|0
  • Zonguldaktaki maden kazası .

0|0
    0|0
  • cezaevinde af çıkması ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• sayın başbakanın, milli eğitim bakan'ınını görevden aldıktan sonra yerel seçim yatırımı olarak normalde bu yıl içerisinde kesinlikle yapılmayacağı söylenen öğretmen atamalarının, yerel seçimlerden önce yapılacak olması bence çok şaşırtıcı bi olay... diğer söyledikleriniz zaten alışıla gelmiş olaylar :)) sayın başbakan çok akıl bir adam... maşallah :))

0|1
    0|0
    • Adam işi biliyor..

• helal olsun... adam'a arkadaşlar... yani işini yürüten insanlara saygım sonsuz... başbakan'da büyük bir insan bence.. tabi biz halk olarak çok körüz... oda ayrı mevzu...

• Son zamanlarda almanyada yasiyan Türkerin cogu türkiyeye temelli dönüs yapiyorlar ! 2000 Yilina kadar almanyada yasiyan türklerin sayisi 3 milyondu ! Simdi 2013 yilindayiz ve almanyada yasiyan türklerin sayisi 1.6 milyona indi cok sükür ! bu alman kafirlerin kendi suclaridir ! alman kafirleri hep biz türklere IRKCILIK YAPIYORLAR ve oyüzdende durumlarini düzelten türkler türkiyeye temelli dönüs yapiyorlar ! insALLAH bende okulumu bitirip diplomami cebime atip türkiyeye temelli dönüs yapacam ! NE MUTLU KENDI VATANINDA HÜRR YASIYAN MÜSLÜMANLARA !

0|0
    0|0
  • Haber olarak genelleme yaparsak

Ölüm haberleriyle açılış yaptık 2013 e.

Allah hakkımızda hayırlısını eylesın ınsAllah

0|0
    0|0
  • maden kazaları her zaman içimi burkar benim emekçinin kapitalist düzen karşısında ezilmesine gönlüm razı olamadı hiç bir zaman.

0|0
    0|0
  • Etmus olayı

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye. Beni hiçbir haber şaşırtmıyor maalesef...

0|0
    0|0
  • notu artmadi diye dunyada ilk kez borsasi yuzde 10 dusen ilk ulke olmamiz

0|0
    0|0
  • kardeş türkiye içi diyorsan rektörün intiharı tam ibretlik.. ama dünyada diyorsan fransa nın maliye girmesi olabilir.

0|0
    0|0
  • beni artık bu ülkede hiçbir şey şaşırtmıyor!

0|0
    0|0
  • Mehmet Ali Birand'ın vefatı dedim ama daha önemli olan İmralı görüşmeleri var bence.

0|0
    0|0
  • GS lisesimi yanmış?

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • M. Ali Birandla galatasaray bide F şıkkı :D

0|0
    0|0
  • b ye şaşırdım