Bu şarkıyı bu adamlar nasıl bestelemişler, diyelim ki bestelediler, nasıl çalıyorlar lan?

Şarkıyı hakkını vererek dinlemek için bile dikkat etmeniz, takip etmeniz gerekiyor. Adamlar bunu bir de çalıyor. Hey gidi DT, sen metal festivallerinde açık hava konseri verecek grup muydun? Söyle Petrucci, şu şarkıyı bestelerkenki özenin niye şimdi Music-Man ile her sene Fifa gibi gitar çıkarmaya odaklanmış durumda?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ne eserler var bu yanında çocuk oyuncağı kalır. bir arkadaş vardı rahmetli, bir gün hasbihal ederken şöyle demişti "yahu tamam dırim tiyetır çalalım da ben nereden bulayım bunun meraklısı basçıyı davulcuyu bilmem neyi, tek başına da salak gibi çalınacak şeyler değil ki, zaten vokali b*k gibi söylüyor.." öyle imkansız falan değil ama yine de belli kapasitenin üzerinde müzisyen olmak gerekiyor, o da aylarca yıllarca çalışmak vs. meşakkatli işler, kim uğraşır dinle geç :/

0|0
    0|0
    • O vokalin yerine benim diyen vokalisti koysan öyle şarkı söyleyemez. Adam tenör diye senelerdir eleştirildi, şimdilerde sesi hakkaten gitti ama vaktiyle çok iyi şarkı söylüyordu. Kolay mı Learning to Live söylemek?

İmkansızlığından değil, Yngwie Malmsteen'i, Tony Levin'i koysan onlar da çalar ama herifler yaratıcılığın pohunu çıkarmışlar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Birşey diyemeyeceğim, pek Dream Theatre dinlemiyorum. eskiden dinlerdimde sonradan soğudum.

0|0
    0|0
    • Zaten hep belli bir standardın üstünde kalsalar da, en son hakiki DT albümünü çıkarmalarının üzerinden nerden baksan 10 yıl geçti.

• O da bir ayrı denyo. The Black Clouds Silver Linings albümünün vokal yapma sevdasıyla tek başına ırzına geçmeyi başarmıştı.

• :D :D iyi tanımladın

Yükleniyor...