Yürürken düşündüklerinizi bana mesaj olarak atabilir misiniz?

wattpad de bu konu üstüne bir kitap yazıyorum adı yürüyüş mesafesinde felsefe diye. Bu kitapta yürürken aklınıza gelen ne varsa olacak. Aklınızdan geçen kendinizce doğru ve evet bunu ben buldum ben düşünebilirim sadece diyebileceğiniz felsefeleriniz hayalleriniz öldürdüğünüz insalar vb. hepsini mesaj olarak atabilirsiniz bende isteğinize göre isminizle ya da nickinizle ya da anonim olarak yayınlarım

Güncellemeler:
https://www.wattpad.com/user/ bordogapli wattpad adresim budur burdan kitap içeriğine bakabilirsiniz

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kendin yazsan daha adil olmaz mı?

0|0
    0|0
    • kendi görüşlerimide yazıyorum ilk part zaten benim bu gün düşündüğüm bişeyden oluşuyo ben bu kitabi aslında herkesin adına yazıyorum , aklıma geldiğinde kendi düşüncelerimi yazıyorum. Mesela biri yürürken aklından kendince çok haklı bir sebep düşünmüştür onu bulmuştur ve bir platformda yer almasını istiyorsa bana yazsın diyorum isterse ismiyle cismiyle kişisel sosyal medya hesaplarıyla bile yayınlatabilir isterse çok uçuk çok saçma sapan gelecek bir düşünceyi hayali anonim olarak yayınlatabilir. Demem şu ben aslında herkesin günlüğünü yazmak istiyorum. Kişi istediğinde benim profilime girip kendi paylaştığı yazıyı okuyabilir. Sadece isteğe bağlı ben zaten kendim yazıyorum bunu

Yükleniyor...