Zar adam okuyanlar?

Dun bir kitap aldim zar adam kitabi arastirmadan aldim genelde kitaplar hakkinda bilgi sahibi olup okumayi tercih edenlerdenim ama kitap bni pek acmadi okuyanlar varsa nasil bir kitap guzelmi acaba?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Oku tabi geç kalmissin adam faweri okumak için. Zar adamı oku sonra gidip olasılıksiz i al oldukça begeneceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bır daha aynı hataya dusmemen dılegıyle :) malesef okumadım

0|0
    0|0
  • 7 yıl önce askerde okumuştum. Askerde olunca malum anlatılanlar çok cezbedici şeylerdi bizim için. Nöbetlerde muhabbeti geçerdi filan.

0|1
    0|0
  • Belki sonradan çözülen kitaplardan dır

0|0
    0|0
  • Güzel gayet. Hatta benim favorilerimdendir.

0|0
    0|0
  • gerçek olduğunu iddia ediyor yazar bence ama gerçek değil, zar atarak arkadaşının eşi ile yatmış her boku zar atarak yapıyor

0|0
    0|0
  • okudum onuda devamı olan zar adamın peşinde var onuda okudum bir ara bir çift yeşil zar alayım diye düşünmüştüm bile :)

0|0
    0|0
    • Nasil acaba cinsellik üzerine mi atiliyo zarlar? Ilk kisimda oyleydi cunku

• Sağol bna sıkıcı geldi biraz ama iyidir ins.

• ya herkesin farklı zevki ben kitap okuyanlara imrenirim fazla okumam ama kendimi zorladığım anlardı okuduğum kitaplar ve farklı şeyleri severim sıradışı bak mesela ne okudum ferrarisini satan bilge olasılıksız empati secret zar adam zar adamın peşinde benzeri kitaplar sen biraz kitap kurduna benziyorsun kısa zamanda okursun kaybedecek neyin var :)

• Onu okumadım ama tavsiye kitap edebilirim

0|0
    0|0
  • Bende okumak isteyen varsa ona verim dicen sandim

0|0
    0|0
  • güzel kitabtır :)

0|0
    0|0
  • Ben okudum zar atip neler neler yapiyorum bir bilsen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...