İnsanı intihara meyilli hale getiren şarkılar, müzikler?

brain crain-fire , farid farjad-robabeh jan , chopin-spring waltz , mor ve ötesi-hayat... dinledikçe mantıksız, amaçsız, mutsuz, karamsar, depresif hissettiğim müzikler bunlar. sizde de var mı böyle hiçlik hissi uyandıran şarkılar?- not: bugün kendimi dipte hissediyorum. acımı yaşayacağım, yardımcı olun bir .-

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• http://m.youtube.com/watch?v=HLxQJsCFgfU son ses dinlersen , bence en karamsar sanki dunya durmuş insanlar yok olmuş, evrenin gizemi hayatın anlamı çözülmüş ve iste tüm bunlarin sebebi buydu dercesine çalan bir parça hissine kapilirsin en azından ben de uyandıran duygular bunlar. 6 senedir bikmadigim ve bikamayacagim her farklı çalış versiyonunda farklı anlamlar buldugum parcadir sana ilk bu parcayla karşılaştığım halini atıyorum belki sen de de aynı şeyleri uyandırır ve bikmazsin ilk kısmında sıkılmayacagina eminim parça 6 dakika uzun gelicek ve ortasında sıkılcaksın muhtemelen ancak bu geçici bir şey ben de pianist im ve moonlight sonata yi calabiliyorum Nerede ne çalıyor çok iyi biliyorum zamanla senin de beynin her notasina farklı bir anlam duygu atayacak ve 6 dk yi defalarca bıkmadan usanmadan dinleyeceksin.

1|0
    0|0
    • moonlight sonata benim en sevdiğim parçalardandır. bir klasik müzik sevdalısı olarak çok çok beğenerek yıllardır dinlerim. dinlerken gözlerimin önünden mutluluklarım geçer , hayatım geçer. sonra mutsuzluklarım. bana hatırlattıkları vardır unutamadığım. ailemin dağılması gibi. acı veren bir yanı var. ama hatırlamak istediğimde... öyle işte. hatırlattığınız için teşekkür ederim.

• Bu parçayı bilmenize ve dinlemenize sevindim bu parçayı dinleyen insanların farklı olduklari ve olgun düşüncelere sahip olduğuna inancım sonsuz güzel ve mutlu günler dileğiyle

• teşekkür ederim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Low-lullabi.. anathema-lost control., camel-stationary traveller.. UARAL -tüm şarkıları... daha aklıma gelirse yazarım... ama intihar etme sakın :)

1|0
    0|0
    • anathema yı bilirim çok da severim ( özellikle angelica ve flying parçaları ) , diğerlerini de deneyeceğim. sağ olasınız. (intihar etmem inşallah da depresyondayım sağım solum belli olmaz.)

• var cok var bende ama şu an beynim duruk

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...