Biraya neden hamallık denir?

içki kültürüm ve içki bilgim yok merak ettim sormak istedim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim millet içkiyi 'Kafa yapsın' gibi öküzce bir sebepten içer genelde. Bira da düşük alkol seviyesi olan bir içki olduğundan çok fazla içmeyi gerektirir, 2 litre falan.

İçen kişinin çok fazla tuvaleti gelir ve çok içildiğinden ağırlık yapar.

Bira severim, şu sıralar azaltmayı düşünüyorum, yerine şarap daha mantıklı geliyor ama öyle hamallık falan değil.

Fazla içildiğinde göbek yapıyor.

0|0
    0|0
    • bira daha çok tadı için içilir yani

• Yani, hafiftir, ve iyi bir bira hem serinletir, hem de keyfini yerine getirir insanın.

En İyi Kız Görüşü

• çünkü insanı çok fazla lavaboya çıkarır :) ve sarhoşluğu mide bulantısından başka birşey değil :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Bira ile sarhoş olman için midenin kapasitesi üstünde tüketmen gerek. İçki kullanmayana hepsi aynı, kullanana alkolün miktarı az olduğu için hamallık.

0|0
    0|0
  • Bolca tuvalete gitmene sebep olur. Bu yüzden.

0|0
    0|0
  • Kafa yapmıyor ve cok tuvalete cikiyon

0|0
    0|0
    • kafa yapmıyorsa neden sık tüketilir? tadından dolayımı

• Yok onun kafası Çakır oluyor aslında tam olmasada :)) tadı da fena değil rakı yakiyor

• iç iç iç işe işe işe işe işe

0|0
    0|0
  • çok içmene rağmen kafa bulamayıp, o içtiklerinin ağırlığını yükünü taşırsın da ondan

0|0
    0|0
  • çok tuvalete çıkardığı için :D

0|0
    0|0
  • Sürekli tuvaletin gelir ve kafan guzel olmaz cok içme lazım oda mide bulantısı yapar:)👏👍

0|0
    0|0
    • peki bira tam olarak neden içilir?

• Bira keyif için içilir yukarıda saydığım şeylerle içilir diyorum yanı bira yı herkes icebilir içimi kolaydır soda içmek gibi bir şey hem ucuzdur hem her yerde icebilirsin her yerde bulunur

• tamam teşekkürler

• Bira tuvalet ve şişirmedir insanda.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çünkü az içer çok işersin. Surekli tuvalete gitmekten başka ise yaramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...