Cancanlar kahve kültürünüz nasildir. Hangi kahveyi tercih edersiniz. Cafede nasil davranilmali :D?

Cancanlar kahve kültürünüz nasildir. Hangi kahveyi tercih edersiniz. Cafede nasil davranilmalidir? :D

0|0
127

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Bol köpüklü orta kahveye bayılırım

0|1
    0|0
  • Itinayla kahve içilir.

1|0
    0|0
  • şekerli türk kahvesi :) her gün bir fincan :) hindistan cevizli çikolatalı türk kahvesi o da oldukça güzel :)

0|1
    0|0
  • kahve severim, her gün iki , üç türk kahvesi içerim, filtre kahve de severim, şekersiz, sütsüz. kahve kültürüm iyi değil. geçenlerde self servis olan bir mekana gittim. ne isterseiniz dedi, sütlü kahve dedim, bana bir dolu isim saydı, ben de sordum, o ney , o ney diye, obsidyen mobsidyen bişeyler söyledi, anlamıyorum ki dedim, tattırdı, filtre kahve istedim en son.

0|0
    0|0
    • Ben de bu durumdan bahsettim. Bana da olmustu birinde sonradan ogrendim yavas yavas :D

• merak etme, mekanlarda bunları daha tatlı cümlelerle dile getirip sempatik oluyorum. hatta bu tatlılıktan yüz bulup beş saat bana kahve isimleri öğretmeye çalışmalarını da çekiyorum. içimden düşündüğüm şeyler bunlar.

• Benim de kultirden kastim ne bilim macchiato latte american vebenzeri seyler. Neyse yinede samimi heldi dedigin sagol

• Türk kahvesi 😍

0|1
    0|0
  • Valla bol köpüklü orta türk kahvesi ile Nescafe hariç bir kahve kültürüm yook :)

0|1
    0|0
    • Bol kopuklu yapabilen kizlar kaldi mi cidden :D

• Aaaa onlar için şimdi Arçeliğin telve serisi var harika tavsiye ederim beceriksiz hemcinslerime :)

• Hem usengecimde ben. bir gun yaparsin guzel bol kopuklu. Ama latteye americanoya manyak kopuk yaparim ben :D

• ya bu cancanlar benim lafımdı niye çalıyonuz ki şimdi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Sütlü olan tüm kahveler favorim

0|0
    0|0
  • Kahvenin her türlüsünü severim.

0|0
    0|0
  • "Kafede nasıl davranılmalıdır" mı? Bu nedir arkadaş...

0|0
    0|0
    • Neden? Kiraathaneye gider gibi okey mi istenir ya da patron 2 cay gibisinden.

• Bunun kulturi dedin sen. Ben de kahve kulturi dedim. Sorunun tamamini oku gereksiz yazma

• Yanlış anlama ama çok cahilsin.

• Latte machiato

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...