Kapat

Psikologlar ne kadar kazanırrrrrrr........

psikologlar bence cok para kazanıyorlardır sizce.zengin olmak istiyorum ya tabi önce saglık huzur kesinlikle siz zengin olmak istermiydiniz bazı hayallerim var para lazım çok:)

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Psikolojik bozukluklar çağında yaşıyoruz epey kazanıyorlardır elbet :)))

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• psıkolog olmak her ınsanın yapabılecegı bı ıs degıl ılk once ınsanın kendı psıkolojısını duzeltmesı gerekıyor

0|1
    0|0
  • psikolog olmak icin burda zaman kaybetme,git ders calıs

0|1
    0|0
    • yani daha var yaaaaa sence kazanıyolar mı

• üni onemli degil dedilerrrr

• kim dediyse yanlıs demis.yılda kac psikoloji mezunu veriyo bu ülke haberin var mı? aralarından cıkman ici seni farklı yapıcak en önemli sey mezun oldugun üniversite.sonra reklamını yapman lazım,bu isler böyle

• Kendini kanitlamanla alakali. Ha ben psikiyatri tercih ederim. Terapi de yapiyorlar. En kallavi psikologa gittim. Bir halta yaramadi. Psikiyatrlar kadar kapsamli bilgileri yok hastaliklar hakkinda. Hele hele sadece uzmansa. Uc tl vermem.

0|0
    0|2
    • Birisi psikoloji, birisi tip mezunu. Psikologlar bana da çok yardımcı olabilecek gibi gelmiyor.

• Knsajgfwjhkdkdh isletmeciler daha iyidir.

• İİBF'i katmıyorum bile. Fakülte fakülte istatistik var elimde.

...de senin halin harab hocam. auzflamsldkas

• O parayı kazanabilecek psikolojin olması lazım.

0|0
    0|0
  • Zengin olamazsinda iyi para kazanirsin

0|0
    0|0
  • işyerine ve kendi kapasitesine gore degisir.

0|0
    0|0
  • herkes öyle rastgele piskolog olamaz haci :/

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bundan 4 yıl önce psikolok olan bi yakınm asistanlığını yaptım 1 ay kadar asistan bulana kadar kendisine o zmnlarda tek bir seansta 1 kişiden 150 alıyordu aileden 200 alıyodu şuanda bu fiyatlar ne kadar olmuştur fikrim yok

0|1
    0|0
  • psikolklar kolay yetişmiyor..ama açıkçası ben çok gittim. ama inanın reikiden daha iyi sonuç aldım

0|1
    0|0
  • Çok kazanırlar..

0|0
    0|0
Yükleniyor...