Unutma Beni diye bi dizi var..24564662137 bölümdür sürüyor..Tamam da?

B*k gibi dizi ona lafım yok da bu adamlar her gün yeni bölümü nasıl çekiyo?

Güncellemeler:
Görünüşe göre kimse ama kimse sevmiyo bu diziyi? Kim izliyo lan o zaman bunu

0|0
15|4

En İyi Kız Görüşü

• ayy annemde izliyor deli oluyorum ya o ne saçmalık öyle nasıl dram nasıl trajedi bitmek bilmedi:D

ama dikkat ettim de 1 saat özet veriyorlar 5 dakika yeni bölüm sonra 15 dakika reklam sonra 10 dakika dizi sonra bitti :D toplasan yarım saat sürmez dizi :D o yüzden o kadar bölüm uzamış:D

1|0
    0|0
    • belli bir yaşa gelmiş ev hanımlarının sıkça takip ettiklerini düşünüyorum.

Kızlar Ne Diyor 14

• Bir haber yollaaa..bir selam gönder dayanamam unutma beniii:d

offf ezber yaptım diziyi...heh...şimdi zaten adamlar zincirleme aşk tamlaması yapıyor dizide...

yani hesaplarsak, Emine kaç defa Şerif'e döndü...Karısı kaç kere oyunlar oynadı ve kandırıp geri döndü sayamadım...

Annem izlerken ben de yanlışlıkla izliyorum bazen :D

0|0
    0|0
  • yenı mı basladı bu dızı ben takıp ederdım bunu ıyıkı gordum konunu bır actımkı oynuyor :D

0|0
    0|0
  • saçma falan ama acayip izleyen var.. özellikle de ev hatunları :)) bir de yorum falan yapıyorlar, noluyor diyorum :))

0|0
    0|0
  • oyunculara çin işkencesi yapıyorlar sanırım..

deniz yıldızı diye bir dizi daha vardı hergün oynuyordu başrolden iki oyuncusu setlerden bıkıp diziyi terketmişlerdi:)

0|0
    0|0
  • klasik Türk dizisi işte olay yaratmaya calısılıyor ama kimse de demiyor ki yok olmuyor kardes diye

0|0
    0|0
  • Çok guzel dızıydı ama artık sıkıcı olmaya basladı. sureklı ılkay ali ılkay ali ey Allahım .d

0|0
    1|0
    • Bi bakayim dedim bugn zenginler fakir olmuş, fakirler zengin, kötüler iyi olmuş iyiler kötü, yeni kötüler ortaya çıkmış..voltran yapmışlar

• ahahaha güncelleme :D

0|0
    0|0
  • 1 kere bile izlemedim...diziyi bitirmeyi unutmuşlardır.

0|0
    0|0
  • dizinin senaristi kımse sacmalıkta sınır tanımıyo

0|0
    0|0
  • hep gündüz çekiyorlar hiç gece yok bunu farkettim... Annem ve anneannem izliyorda biliyorum -,-

0|0
    0|0
  • hergun çektıklerı ıcın zaten saçma bı fılm oldu çıktı :/

0|0
    0|0
  • Ölmedi mi onlar daha ya.

0|0
    0|0
  • tüm apartmandakiler bağımlısı olmuş banada izletmişlerdi

tek kelimeyle iğrenç :))

0|0
    0|0
  • şuan da yanımda onu izliyolar.iğrenç bi dizi anlayamadım gitti.izleyenlere ve izlemek zorunda olanlara allah sabır versin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yuh 24564662137 bölüm oynanmış ben hiç görmedim bunu ne zaman ki?

0|0
    0|0
    • hafta içi öğleden sonra saat 2 gibi oluyor sanırım :)) senin hiç görmemen normal..

• Daha yeni ailemle o dizi yüzünden tartıştım :)Ben evim şahane programını izlemek istedim onlar unutma beni yi.Çareyi bilgisayarımı açmakta buldum...Keşke çekemeseler artık :)

0|0
    0|0
  • 1000 bölümü aştı dizi. o saatte dikkat ederseniz işe yarar başka bişey yok hiç bir kanalda. doğal olarak işi olmayan insanlar onu izliyo. şöyle bi 10 15 bölüm izlemeyin her şey tersine dönmüş olabilir :)

0|0
    0|0
  • onu izleyen kadınar dizilerle kafayı yemiş yeterki dizi olsun piskolojisinder bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...