Yakışıklı ne demektir? anlamı nedir?

yakışıklı güzel veya gösterişli mi demektir. erkek güzel olur mu?

0|0
25|15

En İyi Kız Görüşü

• Güzel ve yakisiklilik ayni kavram, sadece yakisiklilik kavramini erkek de kullanabilirsin. Güzel kavramini her ikisi icin de kullanilabirlir bir kavram olmasina ragmen, erkege yine de yakisikli denilir. Neyse kavramlarin aciklamasi bir yana, bir erkek yakisikliysa, güzeldirde. Yakisiklikik ve güzellik göreceli kavramlardir ve kisiden kisiye degisir. Bana göre benim hoslandigim, begendigim bir erkek elbette ki yakisiklidir da güzeldir de. Ama sana sorsalar senin düsüncen benimle ayni da olabilir farkli da.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• 0|0
    0|0
  • güzel kaşı gözü boyu posu olana güzel/yakışıklı denir. insanın bu durum üstünde bi tasarrufu olmadığı için, güzel/yakışıklılığıyla övünenler gerzektir.

0|0
    0|0
  • Sen değilsin mesela

0|2
    0|1
  • Çok yakından görüştüğümüz abilerimm link

0|1
    0|0
  • Güzel kadının yanına yakışan demek... (Ciddiyim)

0|0
    0|1
  • Sade, temiz, gösterişsiz, efendi demek.

0|2
    0|0
  • yakışıklı demekk esmer demek :D

0|2
    1|1
  • Erkek güzel olur bence ya :)

0|1
    0|0
  • Yakisikliyla guzel farkli bence. Erkekte guzel olabilir ayrica :D

0|1
    0|0
  • olur tabi erkek güzeli derler ya :) link bu mesela bana göre güzel.

0|0
    0|0
  • erkek güzel olamaz karizmatik ve yakııklı olur...mesela emirin yolundaki emirden çok, kankası vardı ya bi çocuk onu daha çok begeniyorum

0|1
    0|0
    • Ben yakışıklı değilim ama güzelim. Yüz güzel olduktan sonra herkese göre güzeldir. Karizma, yakışıklılık giyinme,temizlik, moda gibi şeylerle yaratılır. Ama bir erkekte güzellik doğuştan gelir canım her güzel yakışıklıdır ama her yakışıklı güzel değildir

• yakısıklılık kavramı görecelidir kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • Herkesin beğenileri değişir birçok mankeni beğenmem mesela ben

0|0
    0|1
  • erkek yakışıklı olur kız güzel

0|0
    0|0
  • begenilen insan.

0|0
    0|0
  • Handsome :D :D

göreceli bir kavram değil ya Sap Levendoğluna yakışıklı demeyen de yoktur sanıyorum en basidinden

0|0
    0|0
  • Güzel olmak kadar işe yaramayan durum. Güzellik yeter; ama yakışıklılık yetmez.

0|0
    0|0
  • yakışıklık biyandan bi yana değişir

0|0
    0|0
  • Her kadına göre değişir,bana göre necati şaşmaz mesela,çok karizmatik bir adam :)

0|0
    0|0
  • şu resimdeki degil onu biliorm

0|0
    0|0
  • Göreceli bi kavram.

0|0
    0|0
  • yüz hatları oranlıysa hata yoksa bide birazda dikkat çekiciyse o erkek yakışıklı sayılır.

0|0
    0|0
  • Profil resmindeki olmadığını biliyorum en azından . Ya bak bence yakışıklılık görecelidir ben hep mükemmel görünenlere bakardım ama geçenlerde Real Madrid'i araştırırken Mesut Özil'i çok beğendim.Ama Mesut Özil La Liga tarafından mı ne en çirkin 2. oyuncu seçilmiş aslında değil bana göre. Ben gülüşünden etkilendim.Herkesin bir kusuru vardır ama gülüşü onu örtüyor yani göreceli bir kavram ytakışıklılık yeni nesile göre de havalı saç güzel dişler kısacası mükemmel arıyorlar ama bulacaklarını sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • sevdiğim erkektir yakışlıklı erkek gerisi çirkindir gözümde

1|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• yanı sımdı bı kuzey le kendını bır tutma mesala ben tutmuyom :D mk bı adama bak bı bıze bak hakkı buluttan latıf dogandan farkımız yok:D

1|3
    0|1
  • Ya= Bir hayret belirtisi ve ifade şeklidir.:)

Yakı= Bir tür tıbbi tedevi yöntemidir ağrıyan bölgeye yapıştırılır :)

Yakış= Birinin yanına veya bulunduğun ortama yakışma anlamında :)

Şıklı= Şıklık göster kılık kıyafetinle hal ve hareketlerinle, konuşma ve sosyalliğinle :)

Yakışıklı= Herşeyinle yakış ve yakınlaş :)

0|1
    0|0
  • erkek güzel olmaz ama bazen oluyor ben gördüm bir kac sefer erkek kizdan daha güzel :) harbiden

erkege güzelsin denmez yakisiklisin denir ayniya geliyorr aslina

0|1
    0|0
  • kuzey saz çaldımı ay çok tatlııııııı. ben çaldımmı kroyum :D yakışıklılık birazda ünlü olmak galiba ersinin bile fanları var lan :)

0|0
    0|0
  • bugün anlam vermeye çalıştığım kelimedir.

nedir lan yakışıklı?

yak - ışıklı

yakı - şıklı

ya - kışıklı

yakış - ıklı

tamam tamam kökü bulduk. yakışmak dan 'yakış'. tamam şimdi her şey oturdu kafamda..

0|0
    0|0
  • olurr erkek güzeli sefil bilodan biliyorum :)))

0|0
    0|0
  • yakışıklı, kadının kendine yakışana seslenmesidir.

0|0
    0|0
  • erkekleri boşver de benden yakışıklı kızlar var mahallede onlara ne demeli

0|0
    0|0
  • en cok begenıyı benım yorumum almıs neden en ıyı cvb secılmıyor anlamıom :D şaıbe var kanka :D

0|0
    0|0
  • Olur olur bal gibi olur.

0|0
    0|0
  • biri beni mi çağırdı :D

0|0
    0|0
  • yakısıklı demek güzel kızların yanında goremeyecegın erkek turu

0|0
    0|0
  • resmin diyorum kardeş

0|0
    0|0
  • güzelin erkek versiyonu işte :D

0|0
    0|0
  • Kızlara göre yakışıklı erkek yoktur...Zengin ve Fakir erkek vardır dostum...

0|3
    2|0
Yükleniyor...