Ahmet kaya hakkında ne düşünüyorsunuz?

sabah bir anda şarkıları ağzıma takıldı şimdi açtım dinliyorum sizin de düşüncelerinizi merak ettim ahmet kaya hakkında ne düşünüyorsunuz? (arkadaşlar bir ricam var sevin ya da sevmeyin düşüncelerinizi belirtmek için hakaret kullanmayın lütfen)

1|0
96

En İyi Kız Görüşü

• şarkıları güzel düşüncelerinin hepsinide yanlış bulmuyorum

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Solcuların son sesle, İslamcıların kısık sesle, Ülkücülerin gizlice dinlediği bir efsanedir; Ahmet Kaya..!

1|2
    0|1
    • çok iyi cevaplamışsın

• Türkçülerin ise sesini duyar duymaz saniyesi saniyesine radyoyu kapattığı bir sanatçıdır Ahmet Kaya. Çünkü zamanımız Ahmet Kaya'yı dinlemeye harcayarak kaliteli sanatçılara saygısızlık yapmamak için. O sözüne bu kısmı da ekleseydin. Biz Türkçüler ülkücülerden biraz farklıyız. Ben Ahmet Kaya'yı beğenmem. Bir kere bile kendi isteğimle şarkısını dinlemiş değilim. Kaldı ki Ahmet Kaya'nın çalındığı ortamlardan uzaklaşma ihtimalim varsa direk uzaklaşırım.

• @KızılErik2 ne mutlu sana o zaman

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Sesi güzel adam.

Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun
    Ne sen yorgun ne de ben yorgun
    Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu

Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan
    Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan
    Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan
    Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan

Ne sen bulutsun ne de ben yağmur
    Ne sen mağrur ne de ben mağrur
    Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu

Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan
    Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan

0|1
    0|1
  • Her dinlediğimde uzun süre etkisinden çıkamıyorum

1|1
    0|0
  • Allah rahmet eylesin ne düşünelim

0|1
    0|0
  • Şarkıları güzel

0|1
    0|1
  • iyi bir sarkıcı. sarkıları hem yarı anlatır hem toplumu

0|1
    0|0
  • Sarkilari guzel

0|1
    0|1
  • Ben çok seviyorum kendisinide şarkılarınıda

0|1
    0|1
  • birçok sanatçı gelir geçer çok azı böyle etki bırakır. böyle bir ses iyi ki gelmiş. kendisi yaşadıkları popülerliğe yenilişi, kürtçülüğe yönelişi hepsi biraz daha satabilmek içindir. daha fazla kaset için.. yapmasaydın be abi. senin o sesin yeterdi mesela bir kasedini almak için. türkiye'nin gelmiş geçmiş en güzel şiir okuyan sanatçısı. yusuf hayaloglu, ahmet arif ve attila ilhan şiirlerini daha bir güzelleştirir okuyunca. değeri - diğer tüm gerçek sanatçılar gibi- bilinmedi. çok sevdiği ülkesinden uzakta, sevmediği bir şehirde öldü

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• korkarım güzelim korkarım. bunu bile söylemek çok güzel geliyo. dinlerim şarkılarını severim.

0|1
    0|0
  • Şarkıları gerçekten güzel.

0|1
    0|0
  • Dinlemem

0|1
    0|0
  • şarkılarını dinlerim ama başka coverlardan sanatçılardan vs vs , kişilik olarak nefret ettiğim bir insan diyebilirim ben türklerin otoparkına güvenipde arabamı bile bırakmam diyen bir insandan ne bekliyebilirsin..

0|0
    0|0
  • vatan haini

0|1
    3|1
Yükleniyor...