Feminist Konusunda Bir Hikaye Yazmayı Düşünüyorum?

Daha önce Erkek Düşmanı diye bir hikaye yazmıştım. Bunuda devamı niteliğinde yazmak istiyorum. Bu sefer biraz şiddet katmayı düşûnüyorum. Birazda Mezarına Tükûreceğim filmi tarzı... Sizce konusu iyi mi?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkek düşmanlığıyla feminizmi bağdaştırmanı mantıklı bulmadım.

1|1
    0|0
    • Yoo aynı anlama geliyor

• Ben de feministim beyefendi. Erkek düşmanı değilim. İkisinin arasındaki farkı anlayabilmek için feminizmin tarihsel süreçteki gelişimini bilmek, feminizmle ilgili saygınlık kazanmış kaynakları okuyup araştırmak gerekir. İki kelimeyle tanımlanacak kadar basite indirgenecek bir akım değildir vesselam.

• İyi sayılır.

0|0
    0|0
  • Feminazi olmasın o

1|0
    0|0
  • Bende zamanında feministtim ve erkekleri sıraya dizip döverdim bundan yola çıkabilirsin ileri seviyeside dediğin yere kadar gider yani senaryo güzel

0|0
    2|1
    • Feminist değil, cahil bir erkek düşmanıymışsın.

• Kendi düşüncemi yazmadım zavallı, feminist değildin ve feministtim demek algı hatalarına sebep olmadan başka bir işe yaramıyorum. Bir kadının feminist değilim demesi için ya anlamını bilmemesi gerekiyor ya da anlamını bilip ataerkil paradigmaya köle olması anladın mı? Ayrıca feminazi feminizmden türememiştir, ikisi fransa kökenli bağımsız akımlar olduğu için feminin kelimesinden türediklerini tahmin edebilirsin heralde?

• @fitz-simmons Bence burada tartışırken kültür seviyene göre konuşmalısın kültür seviyesinin eksilerinde değil. Senin kültür anlayışın ya da bu tartıştığımız konu herneyse bunu insanlara zorla bildirmeye çalışmak ve işine gelen konuda bu şekilde davranan tiplerden olduğunda aşikar. Zavallı kelimesini kendine kullanmalısın çünkü şuanda o konumdasın, asıl zavallılar senin gibi yosma taklitçilerden ibaret. Daha fazla tartışmaya girmek istemiyorum sayın kültür abidesi görünümlü yosma taklitçisi.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...