Türkler iranlılara nasıl bakıyor?

Türkler iranlılara nasıl bakıyor..?

Güncellemeler:
Bir türk kızı ile evlenmek istiyorum.. :) İrana gelirmi acaba?
İranlılar ile Türkler dosttur Düşmanlık çıkaran kalleştir..

0|0
12|9

En İyi Kız Görüşü

• Güney Azerbaycan tarafı ise tamam ama lütfen İranlılar da gelip yerleşmesin bizim ülkeye, yoksa biz çıkmak zorunda kalacaz :D

0|1
    0|0
    • Pers imparatorluğunu hatırlatırım dünyanın gördüğü en büyük imparatorluktur..

• Biz Acem diyarının Aslanlarıyız Dünyada İslamın şerefini taşıyan tek milletiz Ali bin Ebu talibin tarafını tutmaktan grur duyuyoruz

• Biz Osmanlı Torunları ve Büyük Türk Milletiyiz oğlum git kendi çöplüğünde öt burası Türkiye

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Müslümanlar kardeştir.

1|1
    0|0
  • Benim ıranlı arkadaşım vardı Tebrizde yasiyordu çok iyi birisiydi ben kötü gözle bakmıyorum daha doğrusu kisisine göre davranırım sadece bir tane arkadaşım oldu ama haberlere göre her iranliyi yargilamam.

0|1
    0|1
  • Herkese oldugu gibi

0|1
    0|0
  • İranda nerde yasiyorsun

0|1
    0|0
    • Ben Kazvin doğumluyum türkiyede okuyorum

• Ne alakası var arkadaşım, sevmezdim.

• Sana soru sordum nie kızıyosun ki..

• İran'ı sevmiyor

0|0
    0|0
  • Reza Zarrab ve Babek Zencani'den sonra pek iyi bakamıyorum.

1|1
    0|1
    • İran onları yargılar iranda yolsuzluk yapılmaz yapılırsa canından olurlar.. Kimsenin cesareti yetmez

• Ben normal bakıyorum, şaş olanda şaş bakıyordur heralde.

0|0
    0|0
  • Ben hiç iyi bakmıyorum kendilerine Türk değilim ama... gelmez bence

0|0
    0|0
    • Neden gelmez ki..

• İran yaşam tarzına karışmıyor edepli ol diyor yoksa ağır ceza veririm diyor bunun neresi hoş değil ki

• Benim gibi dindar olmayan insanlar için hoş değil. Eğerki seninle irana gelmesini istediğin kız dindar ise sorun yok demektir.

• İran'ı seviyorum da mezhep farkı yüzünden pek sıcak bakmıyorum nedense :)

0|1
    0|0
  • Sanmiyorum geleceğini belki şia bir kiz ise gelir

0|1
    0|0
    • Şii Sunni ne fark eder Sunnilerde başını kapatmıyormu işte iranda bu var oraya uyum sağlarsınız..

• Fark eder benim iranli sevgilim vardi bu is olmaz

• İranlı olmak şereftir .. güzel hanımefendi

• Bakıyor işte ne bilem :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ne pozitifim ne negatif açıkçası

0|0
    0|0
  • iran hojdur hema benane :( keşke iranlı olaydım en azından allahın kanunları geçiyor.

1|0
    0|0
  • Iranlilar seytandan 5 dkka once dunyaya gelmişler cok uyaniklar cok.

0|0
    0|0
    • Bizler batılıları sevmiyoruz.. Ülkemi çok seviyorum ve israil amerika gibi kafirlerin sonu olacak

• Bize yıllardır ambargo uygulanıyor Allahın izniyle yıkılmadık araplar tahranı işgal etceklerdi ve ırak düştü amerikanın konsolosluğunu yıktık ülkemizden bize ses çıkarabildimi korktular

• 😄😄👏👏

• Avrupalıların bize baktığı gibi sanırım

0|0
    0|0
  • Kayıtsız

0|0
    0|0
  • Bele 😕😲😣😎

0|0
    0|0
  • ben pek iyi bakmiyorum hatta sevmiyorum seriti uymagulamanizdan dolayı değil yanlış uygulamanizdan dolayi, ismi ömer aişe vs olanları hor gormenizden dolayı, tarihte osmanliyi her sefere cikisinda arkasindan vurdugunuz gibi bugunde esede estek vererek muslumanlari arkasindan vurmanizdan dolayi, yillardir amerikaya şeytan dediktenten sonra bugün koynuna girmenizden dolayi hepiniz değil bazı kesiminiz hz. aliyi ilah yerine koymanizdan dolayi, ehli beyt dusmanliginizdan dolayı vs vs

1|0
    0|0
    • Ömer isminide ömeride sevmeyiz çünkü iranı işgal eden odur siz Emevilere inanıp ehlibeyt mensuplarını savunmayıp ehli sünneti desteklediniz çünkü

• hz. ömer irani işgal değil fethetti o olmasaydı sen nasıl müslüman olacaktin ve ya devletin, ehli sünnet zaten ehli beyti savunuyor bunun emevi ile bir alakası yok ama siz düşmanlık ediyorsunuz.

• gözüyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...