Efsaneniz olan Kitaplar , Film ve diziler , Müzikler. ?

Sizin için anlam ifade eden kitap, film ve dizileri paylaşırmısınız :).

Kaçırdıklarımı sizin sayenizde tadabilirm.

2000 karakter sınırlaması ile ne yazııkki sınırlı paylaşımlar yapabiliyorum.

Okuduğum ve iz bırakan kitaplar;

1-Me Before You ( Senden Önce Ben ) Jojo Moyes.
Efsaneniz olan Kitaplar , Film ve diziler , Müzikler. ?

Aşk türüyle pek haşır neşir olduğum söylenemez. Ama arkadaslarımın okuması ve üstüne yapılan yorumlar sonrası internetten arastırmamla okumuş olduğum bu kitap sizi her sayfasında içine bağlıyacak. Okumayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

2-The Shawshank Redemption ( Kuşku Mevsimi ve Esaretin Bedeli ) Stephen King.

Genellikle korku , gerilim dalında yazdığı eserlerle hayran bırakan stephen amcam yazdığı bu kitapla farklı türlerdede ne kadar usta olduğunu kanıtlamış. Gülten Suveren çevirmenliğinde türkçe dilinde basılan bu kitabı mutlaka okumalısınız. Kitaptan uyarlanarak filmide çekilmiştir ve en iyi 100 film arasına girmiştir. Kitabı ayrı güzel söyliyim :)

Hayranı Olduğum Film ve Diziler ;

Öncelikle belirtmek isterimki ne yazıkki türk film ve dizilerine yer veremiyorum. Türk sinemasının gelişmesi dileğiyle diyelim. Tür tür paylaşmak isterdim fakat karakter sınırlamam var. Ayrıca esaretin bedelini kitaplarımın arasına koyduğum için yazmadığımı belirtmek isterim :)

1- 3 İdiots ( 3 Aptal ) Başrol :Aamir Khan

Bugune kadar izlediğim ve iz bırakan en önemli filmlerden bir tanesidir. İzlemeyen varsa şiddetle tavsiye edilir. Bir film insanı 3 saat gibi bir sürede nasıl hem hüngür hüngür ağlatır hem ciğeri çıkasıya kadar güldürür? AAmir Khanın butun filmlerini sizle paylaşmak isterdım hepsi bir baş yapıt.

2- The Vampire Diaries ( Vampir Günlükleri ) Başrol :Nina Dobrev, Ian Somerhalder, Paul Wesley

Pek yerim kalmadığı için detaya giremiyorum fakat vampirlerden hoşlanmıyorum izlemem demekle hata yaparsınız. 7. sezonuna başlanan dizi benım favorilerimden. Karakterleri çeşitliliğin sınırlarında. Oynadığı rollerle nasıl bu kadar ayrı roller bir diziye yakışır dedirten bu diziyi tavsiye ediyorum.

Güncellemeler:
Müziklere ne yazıkki yerim yetmedi yorumlarınzda mutlaka okumak istiyorum.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• vampire diares izlenmiyor artık nina bıraktı diziyi ama güzel diziydi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ejderha dovmeli kiz.
    O olmak istedim
    Zekasina gucune. Hayata erkeklere karsi dim dik durusuna. Hayran kaldim. Detayda var ama uyumadim :D oralara giremicem. Ama siddetle oneriyorum.

Animasyon filmeri cok etkiler beni. Insanin icideki cocugu hatirlariyor
    Umut veriyor
    Sevgiyi oretiyor herseye ve herkese

Law abindng citizen.. sinema filmi.. geread butler bas rol. Adamkn zekqsi ve intikam plani anlatilmaz yasanir. Izlerken yasiyorsun.

Aclik oyunlari... hastasiyim

Harry potter.. cocuklugum ve hala seviorummm..

Harold and kumar.. komedi kirikirsin 3 tane var sinema.. 2. Si altina edersin gulmekden :D 2 arkads kafayi buldukdan sonra baslarina gelen sorunlar ve maceralar

Kitap lardan mert caner siir kitabi. Felaket telali kirmizi vosvos. Askdir

Hepsini tavsiye ederim

0|1
    0|0
    • ejderha dövmeli kız gerçekten güzel :) harry potteri izleyip etkisinde kalmayan ben bilmiyorum zaten gerçekten bir daha bu kadar güzel bir seri çıkarmı bilmiyorum :D

Harold and kumar'ıda en kısa sürede izleyeceğim teşekkür ederim :D

neden eig seçtikten sonra geliyor böyle yorumlar ^^

• Haha onenli degil tesekur

• Zehir ağacı çok güzel ^^

0|1
    0|0
  • Aklıma gelen ilk 2 kitap;
    Banyan Ağacının Gölgesinde
    Son Cariye

Film: Milyon Dolarlık Bebek, Yarından Sonra
    Dizi: the big bang theory

Müzik: Editt Piaf şarkılarının tamamını beğenirim.

0|1
    0|0
  • Dorian Gray'in Portresi ve Otomatik Portakal hayatımı büyük ölçüde etkileyen kitaplar.

Film olarak Mr. Nobody ve Copying Beethoven, müzik olarak yüzlerce var sanırım.

0|1
    0|0
    • Otomatık portakal efsane ya. Burada okuyanon karsıma cıkması ne guzel

Erkekler Ne Diyor 1

• Barış Manço Dönence dinle gel :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...