Hint Filmi Severler bir bakarmısınız?

Şöyle çokta bilinmeyen ama çok güzel Hint Filmleri önerebilirmisiniz?
İzlerken insana tüm duyguları yaşatacak etkili filmler 😉☺️

Güncellemeler:
Hint filmi severler bir film önerse. ☺️
HİNT filmi seven yok mu
Hint filmi sevenler buraya😊
Güncel 😊

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bajraangi bhaijaan 2015 yapım. Konusu çok iyi aşk filmi değil ama ağlayacağına eminim :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçen gün izledim baya etkilendim, ağladım. Aamir Khan filmi zaten izlemediysen izlemelisin. Yerdeki Yıldızlar

1|0
    0|0
    • Bunu izlemişdim. Çok güzel filmdir. Bence yazıcam. Onun içindi bu soru. Bu filmi de orda yazıcam ☺️

Erkekler Ne Diyor 4

• peekay

1|0
    0|0
  • Ben geldim binlerce film izlemiş biri olarak tam olarak ne aradığını söyle sana yardımcı olayım.

1|0
    0|0
  • Yav izlediklerini yaz bari mk. şimdi yazacaz bir kaç tane, yok onu izledim, yok bunu izledim diyeceksin katil edeceksin adamı

0|0
    0|0
  • hint: of the man relax

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• I diye bir film var cooook guzel ama malum aksiyon sahneleri abartili fakat cok degisiktir.. ım ek daayan diye var o da degisiktir tabi adini dogrumu yazdm ☺☺☺ baskada düsünuyorum.. aklinda var mı sunu izlesemmi diye?😄

1|0
    0|0
    • Yok bir bence yazıcam burada hint filmi sevenler çokmu benim bencede yazacaklarımı bilen var mı ona bakıyorum. ☺️😊

• Canım o cevaplar bize gelmiyo bende soru sordum cevap alamadim.. sen burdakilere baska seyler soracanki hepsi toplansn.. bırak ya insanlar uckur sevdalisi olmus (k. bakma...)

• Yok ne kusuru 😄haklısın öyle yani 😔

Yükleniyor...