Breaking bad den sonra hiç bir diziye tutunamadım?

forever, limitless, dedektif true, the wire, arrow falan valla aklıma gelmiyo daha hiç birine devam edemedim en fazla 3-5 bölüm izleyip sıkılıyorum

Güncellemeler:
özellikle breaking bad lost prision break gibi en populerleri izlemiş olanlar öneri yapabilir mi

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Valla aynısı bana da oldu bir süre, ama Dexter yerini tam olarak doldurmasa da eksikliğini giderdi sana da öneririm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• başla kendine yakın gördüğün bir şeye devam et tutunursun büyük ihtimal

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir dizi 15 veya 20 bölümden itibaren enteresan olmaya basliyor. Bende Prison Breakden sonra hic bir diziye baglanamiyacam sandim, aglayacak gibi olmustum dizinin devami yok diye harbiden haha... Ama ondan sonra The Walking Deadle baslamistim, onuda enteresan bulana kadar 1-2 sezon sürdü hatta ama simdi hastasiyim!!!

0|0
    0|0
  • breaking badden sonra en dandik dizileri izlemişsin çünkü.
    fringe
    sons of anarchy
    hell on wheels falan izle

0|0
    0|0
    • soa 5. sezondayım bir süre ara verdim devam edicem tekrar, fringede başlamıştım siyah temalıydı ofis falan genellikle ama izlerim onuda, o ney hiç bilmiyorum western dizi mi, olsun genede güzel gözüküyor teşekkürler

• tamamdır şimdilik sopranos ve hell beni bayaa bir götürür lazım olursa sorarım takibe alıyorum seni

• Lost, NET

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...