NEDEN KIZLAR SOSYAL AĞLARDA KENDİLERİNİ !!!!!

ADRİANA LİMA SANIYORLAR...

Lütfen mantıklı ve yerinde bi cümlesi olan varsa kulağımıza küpe olcak bi cümle sölesinde... yaklaşımlarımızı azda olsa belirliyelim...

0|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Bazı erkekler de kendilerini Brad Pitt sanıyorlar.Genelleme yapmayalım :)

3|2
    0|0
  • Adriana Lima olmadığım için,O'nun gibi hissetmedim kendimi:/Kendini bilmek gerek...

Sadece karşımdakini karakteriyle değerlendirdiğim için,kendim de aynı şekilde değerlendirilmek isterim.

1|0
    0|0
  • sosyal ağlarla sınırlı değil, düzleştirici makyaj milyon tane kıyafet de alınca güzelleştim sanıyor çoğu, allahıım kampüste öyleleri var ki burun havada sanki podyumda yürüyor (bütün kinimi kustum 2 dakkada :D ) tip yaa

0|0
    0|0
    • Birde ben şunuda dusunuyorum... güzel bir tipi olmayıp dar ve erkekleri cinsel icgüdülerini tetikleyen kıyafetlerlede bunu başarabiliyorlar...

• ben heryerde kendimi adriana lima sanıyorum ayol ne sosyal ağı ağmış peh o_O

0|0
    0|0
  • iki cins için de geçerli bir durum yani reel ortamlarda kendisine güveni olmayan, bazen de dışlanmış bayan ve erkeklerin yaptığı bir şey bu...

0|0
    0|0
  • evt ya haklısn.bu kızlar hep böle:) iyiki kız oldunuz ananızdan adrianalimalığınız eksikti

0|0
    0|0
  • Yine genellemee.. BAZI kizlar.

0|1
    0|0
  • Hiç öyle birşey zannetmedim kendimi.

0|0
    0|0
  • Arz talep mslesı sanırım

0|0
    0|0
  • Ya bak analatamıyorum size.

Tamam Adriana Lima da güzel ama bi Fec değil hani.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• sanal bir dünya burası, gerçek hayatta güzel olmasa bile burda güzel hatun imajına sahip olup sahte de olsa bir tatmin duygusu yaşıyorlar ..

1|0
    0|0
  • Sanmıyorlar. Bizim gözümüzde öyleler. Yani gerçek hayatta. Hepsi çiçek. Hepsi güzel. İnternet ortamı zaten abartmaya müsait. İnternette herkes ya iyi olan aşık taraf. Ya delikanlı. Ya şair. İnternette hiçkimse kendisi gibi değil ki.

2|0
    1|0
  • o bu değilde kızların araba com sitesindeki gibi kendierini pazarlar nitekilteki foroğrafları şaşırtıyor beni .

3|0
    0|0
  • Takma kafana bunu dinle rahatla >>> link

0|0
    0|0
  • Evet hepsi birer victoria secret meleği :)

1|0
    0|0
  • sebep belli erkekler öyle hissetmelerini sağlıyor

0|0
    0|0
  • aynen ya çünkü mesaj kutularını erkekler dolduuryor havalanıyorlar

0|0
    0|0
  • Çünkü bütün kezbanlar adiana lima dır tamammı. :) xd

0|0
    0|0
  • sokakta kimse bakmıyor :) doğal olarak en azından sosyal ağlarda dikkat çekmeye çalışıyorlar.

0|0
    0|0
  • Sanaldan kız tavlamaya kalkanlar yüzünden.

0|0
    0|0
  • Bizim abazanlığımız yüzünden başka neden olucak ki.

Şu Kezbanlara gaz verende biziz. Nefessiz S.kende.

0|0
    1|0
Yükleniyor...