Arkadaş nedir bu merak ?

ne zaman toplu taşıma aracında olsam

mesaj yazarken yanımdaki resmen okuma çabalarında... mesajda da içerik hava su. bi meraktır gidiyor. ya benim dikkatimi çekmez. gözüm takılmaz başkasının telefonuna. bir de klasik gazete ya da birşey okuyanı takip etmek...

buyur mesajı sen yaz diyeceğim bir gün ama ne zaman...

NEDİR bu merak ?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• ne yap biliyor musun? sana bakarken mesajı göreceği bir şekilde şunları yaz:

-ne olsun işte ... yanımda bir öküz var telime bakıyor ona içerlendim.

bir şeycik diyemez sana. "sen bana mı öküz ?" diyorsun da diyemez. afallar o an

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Bence pisliq yap.. :D o bakmaya calıştıkça telefonu göremiyeceği şekilde tut.. sonra mesaj geldiğinde yanıdnaki duyacak şekilde OHA falan diyebilirsin meraktan kudursun dursun :D ehuehu D:

yada hıç uğraşamıycam dıyosan.. baktıgı anda telefonu komple ona doğru çevir herkezın duyabılecegı sekılde okudunmu dıye seslen..

1|0
    0|0
  • ya nerak demişler ya ... demişler hayat bu Türkiyede boyle bide toplu taşıma araclarındaki o teyzeler olmasa hele bide ayakta olmasınlar :)

1|0
    0|0
  • Belki de sen paranoyaksındır?Yanımda birisi mesaj yazarken dikkat ediyorum, ben telefonuna bakmadığım halde mutlaka benim bakıp bakmadığımı kontrol ediyor.Otobüste mesaj yazarken insan paranoyaklaşıyor galiba.Yanındaki ona bakıyormuş gibi hissediyor.

0|1
    1|1
    • yok ben bariz görüyorum. baktığımda hemen kafasını çeviriyor. ama belki sende biraz paranoyaklık vardır. dikkat ettiğin halde yinede bir kontrol içindesin.

• Havadan sudan muhabbet ediyorsan bırak okusun o zaman :)

• sen hangi ülkede yaşıyorsun?

verdiğin cevaptan sonra günaydın!

0|1
    0|2
  • Evet aynısı bana da çok oluyor. Anten gibi baktığını görüyorum ama bozuntuya vermiyorum , cahillik..

1|0
    0|0
  • imla hatası yapıp yapmadığını kontrol ediyordur..

0|0
    0|0
  • Sırdaş,dost,gönul insanı.

0|0
    0|0
  • ne yazıon kız:)

0|0
    0|0
  • genelleme yanlış ben asla bakmıyorum..Aklımdan bile geçmez inan..

0|0
    0|0
  • Sende biraz sabret toplu taşımada yazışma :D

0|0
    0|0
  • o zaman şunu dicen sende bakana insanın başına ya meraktan gelir ya ... malesef insanlarımız öyle soruna 5* buarada;) güzel soru

0|0
    0|0
  • sende yazilari büyüt "ne bakiyosun lan" yaz bakamaz tekrar :))

0|0
    0|0
  • asdfghjklşi bırısı benı anlatmıs :D asdfgh gecen tranvaydan gıdıom :D kalabalık sınav haftası tabı neyse :D kızın telefonuna gozum takıuldı cart curt yazıp duruyor D: özet gecıyım bı bos ev bulamadılar :D

0|0
    0|0
  • aslında merak değil bence sıkılıyorlar ve ne oluyo orada diye bakmaya çalışıyolar

0|0
    0|0
  • dicen işte orda fazla merak bişeye zarar diye ama boşver :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sadece o mu :) iki kisi konusur 3.kisi dinler dinler sonra dayanamayip sohbete dahil olur :-S

0|0
    0|0
  • Bizim insanımızdaki merak duygusu işte.Adama 10 tane kitap al okumaz senin ortasında olduğun kitap daha cezbedici gelir.

0|1
    0|0
  • Ben maillerimi açarken yanımda oturana "Birlikte mi okuyacağız?" diyorum.

0|0
    0|0
  • Canı sıkılıyordur.Ben de otobüsteyken yanımdakiyle beraber ks'de takılıyorum.Çok merak ediyorlar sanırım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...