Arkadaşlar kafam bütlerle ilgili çok karıştı

bizim okulumuzda ortalamamız 2 nin üstü ise dcler geçiyor. ve bende 2 tane dc var ortalamam 2nin üstü kendim hesapladım. ama dcler büte girmeli diyor yönetmelikte iyide ortalama hesaplanınca zaten geçicem niye büte giriyim anlamadım ya puanım düşerse ff olursa ne yaparım ?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• eğer üni gaziyse şöyle bi sistem var dc ise notlar düşmüyo dc olarak kalıyor. ama dd ve altındaysa bütlerde not düşebilir.sen yine de gir ortalamayı yükseltirsin.

0|0
    0|0
    • evet gazi. ben birini kaçırdım da girmeyi unutmuşum stres oldum. öbürüne gireyim bari

• hangi ders ki

• farmasötik kimya die bir ders.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• büte girme kızım dayakmı ıstıyosun :D ben şahsen derslerden kaldıgım halde büte gitmedim.. ki sen geçmişin..

0|0
    0|0
  • Cahillik zor iş yahu hiç bir şey anlamadım büt nedir? dcl nedir?

0|0
    0|0
  • bızım unıde dd ler ve dc ler ort. 2 ise sartlı gecıyorsun bute gırmene gerek kalmıyor :D bence sen ust sınıflarınıza sor bazzı okullada fınalden 50 alamazsan kalıyorsun muhabetlerı falan oluor o yuzden sıkıntı yapma :D

0|0
    0|0
  • gir gitsin o zaman

0|0
    0|0
  • Hocaları döversen daha iyi yardımcı olurlar. Ama görev esnasında yapma bunu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ktü ise zor yani , matematik hesabı yap bakalım ne oluyor duruma göre

0|0
    0|0
  • Zorunlu dersleri vermelisin. Vermeden okulu bitiremezsin. Ama seçmeliyse verme zorunluluğun yok. Ayrıca yeni gelen yönetmelikle en düşük geçme notu c oldu. Bi yönetmeligi oku istersen. Sizinki de değişmiştir büyük ihtimalle. Yani o dc ler f olarak gelicek ortalamana.

0|0
    0|0
Yükleniyor...