Rüyamı ciddi yorumlayabilecek miydiniz?

Öncelikle şunu belirtiyim o gün böyle depresyon mode on şeklinde karamsar hüzünlü bir şekilde uyumuştum. Neyse rüyada kaçırılıyordum çok büyük iri yarı insanlar tarafından. Böyle yemek filan hazılıyorduk onlara. Ben çok olağan karşılıyordum birde her şeyi. Böyle balkonda kalıyorduk (diğer kaçırılan kızlar filan). Sonra ne olduysa bir anda ben karşıya baktım bir anda zoomlandı bir bebk yeni doğmuş böyle. Normal bir bebekti hani ama ben diyorum ki içimden o bir üç harfli ama iyi biri diyorum sonra Ali Ali diye ses duymaya başlıyorum bebeğin etrafından ışık çıkıyor. Ama böyle bir kaç defa değil sürekli duyuyorum hani. Ali Ali Ali. sonra ne olduysa görüntü biraz uzaklaşıyor bakıyorum başında bir kadın annesi ağlıyor. aklıma hemen bebeğin aç olduğu geliyor bir anda balkondan yiyecek sallandırıyorum kadında alıyor hemen. Sonra bir bakıyorum yan tarafım kat kat balkon herkes bir anda kadına yiyecek veriyor verdikçe bebeğin neşesini hissediyorum. Kadında dans etmeye başlıyor böyle bir anda kadının yanında yiyecekler birikiyor kadında dans ediyor. o dans ederkende böyle çok değişik bir müzik çalıyor yiyecek verdikçe müzik sesi artıyor bizi kaçıranlar geliyor böyle uyanıyorum. Ve çok ferah uyandım yani

Bu arada benm rüyalarım nasıl desem bazıların boş olduğuna inanmıyorum. Hani bir fark gördüysem anlamına filan kesin bakarım. Ama ne olduysa ben bu rüyayı filan unuttum böyle. Bir kaç gün sonra arkdaşım rüyasını anlattı benmde aklıma bir anda geldi aa ben böyle bir şey görmüştüm diye. Öyle iştee :))

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Gelecekten geliyor olsaydım rüyanı yorumlayabilecek miydim emin değilim..

0|0
    0|0
  • Konuşmayı çok seviyosun bir kaç gün sanırım kimseyle konuşma imkanın olmamış buda rüyana vurmuş..:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...