İlkokul 1. sınıf size ne hatırlatıyor ?

İlkokul 1. sınıf

size ne hatırlatıyor ?

• Yazmayı öğrenmek
    50% (7)38% (3)45% (10)Oy Ver
  • Yaramazlık yapmak
    14% (2)25% (2)18% (4)Oy Ver
  • Saklambaç oynamak
    7% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Önlük giymek
    21% (3)12% (1)18% (4)Oy Ver
  • Kara tahta tebeşir
    8% (1)25% (2)14% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
18|22

En İyi Kız Görüşü

• Bir sayfa şu; //////////////////

Bir sayfa şu;||||||||||||||||||||||

Bir sayfa şu;AaAaAaAa

...

Bir sayfa şu; ZzZzZzZz

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Sinifin en yaramazanin yanina ben düşmüstüm sinifta, ben de suc yok ama kiz beni de bastan cikariyordu tabi:)) hergün cesitli planlar yapip, kararlastirip uygulamaya koyuyorduk, millete salça oluyorduk ölümüne. En son en büyük vurgunumuzu gerceklestirip yangin alarmini calinca, ve okul da eşi gorulmemis bi panik yasatinca, acimadan ayirmislardi bizi :))) Hey gidi, kizin adi da Bilge' ydi, simdi burda olsa ks' ye de salca olurduk :))

0|1
    0|0
  • Annem 1 hafta boyunca sırada, yanımda oturdu.

Soğuk bir kış gününde annemin beni okula götürmesi için hazırlanmasını beklerken elektrikli sobayı kucağıma almam.. malum o gün önlük almaya gittik.

ah o hiç uzamayan küt saçlarım.

vee yıldızlı 5 pekiyi.

0|1
    0|0
  • ağlayan çocuklar ve yanımda oturan kızım parmağını emmesi hala aklımda:)

1|2
    0|0
  • oyun oynamak : )

fişler ;

Ali ata bak

Oya okula koş

Emel eve gel

İpek topu tut

Işık ılık süt iç

Ufuk erken uyu erken uyan

Şenay şarkı söyle

Ömer mısır sever

2|1
    0|0
  • A-B-C-D-E heheheh :)

0|1
    0|1
  • Önlük ve yaka geliyor aklıma.

0|1
    0|0
  • B ya hocaları delirtirdim :D

0|1
    0|0
  • siyah önlüğümü hatırlıyorum.

0|2
    0|0
  • 5*=pekiyi,bunu hatırlatıyor:))Günaydın...

0|2
    0|0
  • okuma-yazmayı öğrenmek, beslenme çantası kokusu, kızaran elma, kırmızı kurdale, bir de ilk okul öğretmenimi.

0|1
    0|0
  • Okuma sökmeye caliştgim o cabalarim aklıma geliyo :)

0|1
    0|0
  • Ben hep ağlardım okumayı yazmayı, bilmiyorum beni niye getirdiniz beni buraya? Zaten öğrenesin diye getirdik derlerdi ama nafile ...

0|1
    0|0
  • teneffüs arasında okuldan kaçmıştım :)

0|1
    0|0
  • Ali hep top oynuyordu Emel ılık süt içiyordu :S:S

0|1
    0|0
  • okumayı öğrenince kırmızı kurdale takıyorlardı :))

0|1
    0|0
  • Okulda yapılan ödevlerimi yanımdaki arkadaşıma yaptırdığım aklıma geliyor.

0|1
    0|0
  • Yazmayı öğrenmek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• yasemin isimli bir kız vardı tüpte sarelle yiyordu banada diş macunu demişti bende eve gidip evdeki diş macunlarını yemiştim sonra bir araba sopa yedim saftım ben ya kandırılardı beni hep :DD

4|1
    0|0
  • Yazmayı öğrenmek

ancak gelecek için daha karanlık günlerin habercisiydi

o yaşta olup yaşından büyük şeyler düşünmeye itiyorsa hayat ve şartlar

o yaşta sıkıntılı sancılı günlerden dolayı bir an önce büyümek ve bi baltaya sap olup şerefsiz soysuz kanı bozuklara gereken cevabı gerektiği gibi veresim geliyordu.

şimdi ayaklarımın üzerindeyim ve kim ne hakediyorsa ona hakettiğini acziyetim kadarıyla veriyorum

Allah vicdansızları hainleri kahpeleri şerefsizleri kanı bozukları ISLAH ETSİN...

2|1
    0|0
  • Okulda kayboluşumu ve sınıfımı bulamayışımı. Ne gündü be :S

3|3
    0|0
  • Öğretmen tahtaya harfleri yazardı, harfleri aklınızda tutun, gözlerinizi kapayın elinizle çiziyormuş gibi yapın derdi, hepimiz saçma sapan hareketler yapardık =)

1|1
    0|0
  • daha hatirliyorumm iste yazmayi ögrendim ilk okul günü iste annemgil beni arabayla okula götürdüler ozaman hatirliyorum volvomuz vardi lacivert renk, beni okula koydular iste ögretmen dedi ebebiyler eve gide bilir ben dedim anneme anne gitmen annem dedi biz seni disarida arabanin icinde bekliyoruz bende tamam dedim iste sorna gittiler ve ögretmen iste okulu gezdirmeye cikardi bizi sinifdan ve tuvaleti gösterdi ilk önce ben o arada hemen ordan kacdim ve okulun kapsidindan disari ciktim bi bakdim araba yerinde yok sorna agladim ve temizlikci beni iceriye aldi gördüde yoksa eve giderdim yayan sanirim

0|1
    0|0
  • Koridor nöbetçileri vardı, 1-2-3. sınıflar pembemsi önlük giyerlerdi 4-5. sınıflar beyaz gömlek gri pantolon giyerlerdi, ben pembe önlük giymezdim 1. sınıfta 4-5. sınıflar gibi gömlek pantolon giyerdim, koridor nöbetçileri 1-2-3 sınıflar koridorda gezebilir derdi 4-5 sınıflar gezemez beni hep koridordan indirmeye çalışırlardı büyük sanıp ben de ağlardım :D

1|1
    0|0
  • korkudan ogretmene gıdemedıgım ve altıma işedıgım gunler aklıma gelıyor

1|1
    0|0
  • Aşkımı ( Cevabın çok uzun ya da çok kısa! )

0|1
    0|0
  • sınıfta okumayı ilk söken olmamı

elmamın herkesten önce boyanmasını ve hediye olarak caprisun alınmasını

0|1
    0|0
  • Çok sorunlu zamanlardı okulun 2. ayında taşınmıştık, yeni kayıt olduğum okulu hiç sevmemiştim 1 sınıfta okumaya-yazmayı öğrenemedim, sonra tabi bu biraz koydu bana... şimdi 4 dilde totalde ortalama 5.000 harf biliyorum *hell yeaa*

0|1
    0|0
  • ilk günü.salya sümük ağlayanlar ve anne diye bağıranlar :D

0|1
    0|0
  • İsmimi yazamadım diye kulağımdan tutup kafamı tahtaya vuran öğretmenimi hatırlıyorum. Meliha Ergan, son duyduğumda vefat etmişti.

0|1
    0|0
  • ilk gün daha ders başlamamış, annem yanımda sırada oturmuş ağlıyorum gitmesin diye:D o sırada bi arkadaşımın velisi suluğuma çarpmış yere düşünce kırılmıştı:) ilkokul 1 deyince aklıma kırılan suluğum geliyor:D

0|1
    0|0
  • okuma yarışları... ilk seferinde 14 kelime okumuştum hiç unutmam :D

0|1
    0|0
  • ebru diye bir kız vardı aşık olmuştuk bir birimize

0|1
    0|0
  • Siyah okul önlüğümü...:D

0|1
    0|0
  • ağladığım günleri :D

0|1
    0|0
  • 1. sinifi okumadim ki, atladim :)

0|1
    0|0
  • Aklıma fişler geliyor..

0|1
    0|0
  • İlkokul 1 deyince , babam ile beraber okul sıralarına okuyup gün boyunca dersi beraber dinlemek :))

0|1
    0|0
  • Kara Tahta Tebeşir yakın geldi

0|1
    0|0
  • İlk aşkımı tanıdığım yıl :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...