1 şubat da nihayet gösterime girecek olan;

Tarantinonun son filmi Django Unchained kimler bekliyor ? kimler internetten indirip izledi ? film hakkında göüşlerinizi yazabilirmisiniz?

CNBC-E de oyunculardan bazıları katıldıkları programlarda filmler ilgili konuşmalarında bazı sahneleri cekerken epeyce zorlandıklarını geçmişte yaşananların kucuk bir kısmı dahi olsa acı verici olduğunu söylemişlerdi. sanıyorum yine tarantino usulü şiddet dolu ve biraz dram yuklu bir film..

Güncellemeler:
izledik. 21:30 da baslayan film 00:30 bitti. tarantino yine kendini ucurdu :)

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçar mı?

Filmle ilgili söylenecek çok şey var. Spaghetti western hayranı değilim ama Tarantino gibi bi fırlama hangi türe el atsa masterpiece performansı sergilediğinden hayran kalıyorsun.

Bu arada 3 cevap gelmiş soruya evim sensincilerin gırla olduğu bi ortamda bu şaşırılacak bi durum değil.

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 4

• Filmi izledim. Gerçekten çok güzeldi.

Özellikle karakterler. Doktorun kişilik yapısı ile oyunculuğu çok salam oturmuş.

Tarantinonun klasik cani sahneleri sevenleri için gayet dozunda =)

Kerry Washington mükemmel fiziğine benim gibi hayran olanlar içinde kaçırılmaması gereken bir kaç sahnesi var =)

Kesinlikle tavsiye ediyorum.

0|1
    0|0
  • izlenir mi hiç? baksana 2 cevap almış sadece. celal ile ceren varken bunu izlemez kimse

0|1
    0|0
  • Biletimi aldım bile kaçar mı

Dün torrent linkini de aldım bitterden de dayanamayıp izlicektim neyse dedim bir gün daha sabret

1|2
    0|0
  • Pulp Fiction'dan sonra Tarantinoya hayran kaldım. Ama hiçbir filmini izlemedim niyeyse. :) Bunu izleyeceğim.

0|1
    0|0
Yükleniyor...