Mos Ajans nasıl, giden var mı? Bilgi sahibi olan?

Mos Ajans'a yazın kayıt olmuştum. Giden var mı? memnun musunuz? Ve herhangi birşey için ücret alıyorlar mı? (fotoğraf gibi)

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Artık halkın içinden Türkan Şoraylar keşfedilmiyor o dönem kapandı, bunun da üniversiteleri var oradan seçiyor işi olan ve avukatsız anlaşma yok.

Böyle umut sömürenler hem kaydolurken para alır hem de ayrılıyorum dediğinde bakmadan imzaladığı sözleşmeye dayanıp üstüne yazdıkları miktar için icraya da verirler.

Sıkıysan ödeme , eve haciz gelir.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim bilgilendirme için :0 Büyük bir hataya düşmek üzereydim gibi geliyor. bir ihtimal görüşür bırakırlar diye düşünmüştüm. Ama tuzağa da düşmek istemem :D

• @cems34 bakacağım teşekkür ederim ^_^

• mos ajans çok iyi bir ajanstır o söylediklerin çanta ajanslarındır reklam ve sinema çalışıyorlar ben gittim ve çok projede oynadım atıp tutmayın öyle facebook sayfasından takip edebilirsiniz firmayı mos ajansa tesekkurler

En İyi Kız Görüşü

• Bence hiç iyi bir ajans değil gitme derim sana para tuzağı hep bunlar

3|1
    0|0
    • Ben geçen yaz üye olmuştum Azazil 2, Bayram Abi sinema filmlerinde diyaloglu oynadım. Paramı tam zamanında aldım. Çok kaliteli, güvenilir ve nezih bir ajans.

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşım merhaba,

Eğer model oyunculuk gibi bir hayalin varsa şu an reklam ve dizi çekimlerine en çok oyuncu gönderen ve kayıt için de para almayan gerçek anlamda ciddi çalışan 3-4 tane ajans var...
    Mayadrom
    Layla Şirin
    Family Ajans
    Life

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• Tamam teşekkürler

• İstersen internetten lotis casting diye aratip oradaki numaradan Kader hanımı iste ona bu konuda sorularını sor sana bir kaç ajans onerecektir

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...