Detaylarda anlattığım olayda neler yapardınız?

İstanbul dışında büyük bir ilde okudunuz, büyüdünüz. Mesela Bursa olsun.
Üniversite de okuduz, iyi bir devlet okulunda biraz okulu uzatarak.
Artık kendi başınıza varolmak istiyorsunuz ve İstanbul'a gidiyorsunuz.
Asıl hedefiniz sosyeteye girebilmek ve zengin koca bulmak.
Bir sorununuz var, o çevreden kimseyi tanımıyorsunuz.
İlk nereden başlarsınız planınızı uygulamaya?
Ve neler yaparsınız?

Önemli not: Onla bunla yatarım muhabbetini geçin. Başka ve daha ahlaklı şeyler üretin :)

Görelim bakalım cevapları KS kurdları :D

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gel beni bul. Acaip zengin arkadaşlarım var. Komisyonunu alırım..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üniversite bittiyse biraz zor. Mesela benim arkadaşlarım bahçesehir yeditepede okuyor. Onlarla buluşunca o da arkadaşlarını çağırıyor, ben de arkadaş oluyorum ortama girmiş oluyorum ve hepsi de zengin. Yani çok değiller tabii yalıda oturmuyorlar ama bebekte nişantasinda takiliyorlar altlarinda porshe ferrari mercedes var.

Senin de bir kizla tanışıp arkadaş ortamina girmen lazım. Guzelsen zaten yuruyen yürüyene. Aşık etmekte sana kalıyor. Çünkü genelde hepsi takılma kafasında.

1|0
    0|0
    • Pek güzel bulmuyorum kendimi. Vücudum iyi de.. Yüzüm :( Estetik yaptırmayı düşünüyorum bu yüzden. Çevremdekiler çok zarif ve narin buluyorlar sağ olsun :)

• Yani ortalama üstü bir güzelliğe sahip olmadan imkansız gibi bir şey dediğin durum

• Haklısın ;) Estetikle olabilir ama sonra o ortamlara nasıl girebilirim ki, onu bulamıyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• fiziken güzelsen diksiyonun iyiyse tahsilinde var git bir ajansa yazıl.. kadınlığını kullanarak bakarsın iyi bir rol kapar ünlü olursun... kısmet bu işler..

0|0
    0|0
  • Öyle bişey yok malesef onlarla birlikte olmadan seni sevmwzler kullanırlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İyi bir işe girersen zengin koca bulursun. Ben öyle şeylerle uğraşmadım ama seminere falan gönderecek iyi şirkete girmeyi başarırsan seminerlerde çok zengin adamlarla tanıştım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...