Ankarada katliam. ölen gene biz kürtler oluyoruz. vatansagolsun?

Allah bunu yapanlarin cezasini her iki dunyayada ceazsini versin insallah. Ankaranin ortasinda agitlar kurtce yakiliyor :(

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• Menderesin yediği naneler yüzünden, kürtler hep "malzeme" oldu. Terör örgütüne malzeme, bölücülüğe malzeme, seçim için malzeme, katliamlar için malzeme. Sizler hdp nin kürtleri savunduğunu mu sanıyorsunuz? Sadece kürtler değil malzeme olan, doğudaki halkın kendisi malzeme. Anadoludaki cahiller malzeme, batıdaki dünyadan bir haber manikürünü yapan, caddede araba kapıştıranlar da malzeme.. Böylelikle sizleri öyle sözde barış mitingine getirirler sonrada bombayı patlatırlar. 7 hazirandan öncede oldu. Orada ölenlerin ailelerinin gözyaşlarıyla, pkk ile çatışmada şehit düşen askerin anasının gözyaşı birdir, temelide birdir. (bu cümleyi iyi okuyun, iyi anlayın ona göre tartışın benimle) .

0|1
    0|0
    • Belliki dersini iyi calismisin. Ilk önce sana sunu belirtiyim nerelisin bilmem ama eminimki anadolu insanlardan daha cok cahill oldugunu belirtiyorsun. Ben sabaha kadar tartissamda sizinle gerceklerin degismesine engel degildir. Herkes birseyler soyluyor , ama ortada o kadar insan öldururuldu, bunun sebebi kim? neden cikarmiyorlar devlet neden zanlilari bulmuyor bu kadar cokmu zor? bunuda ustu kapali gidecekler. bak kardesim ben kurdum ama ircklik yapmiyorum. yillardir cektimiz yeter yeter birileri buna dur desin Pkk asla boyle birsey yapmaz , kendi kendi neden vursunlar. Insanca birlikte beraber yasamak varken neden bunca kan dokulsun?

• "PKK asla böyle birşey yapmaz " ? yahu bana pkk yı savunma. Ve pkk nında kürtleri savunduğunu ya da kürtleri temsil ettiğini de anlatma bana. Senin mantığın çok masum yahu :D politikadan zerree çakmadığını nasılda anlatıyorsun. Onun bunun maşası olmuşsunuz, her yere malzeme yapıyorlar sizi. DAha cumhuriyetin ilk yıllarında ingilizlerin maşasıydınız, sizi kullandılar. Halen de kullanıyorlar. Doğuya gitte gör, pkk nın kürlteri nasıl tehdit ettiğini.

• Hala çok fena ayar oldum şu lafa "pkk asla böyle birşey yapmaz" ... doğudan bir genç batıya -rahatça- geliyorsa ve doğudan bir genç batıya ağlayarak geliyorsa bunun nedenini bir araştır bakalım. Yaşlı çocuk "bebek" dinlemeyip katliam yapan bir terör örgütü yapar.

En İyi Kız Görüşü

• Bu nasil bir irkcilik? Daglarda sehit dusenlerde kürt ama onlar bu vatanin birligi butunlugu icin sehit oluyorlar. Asil katliam budur. Bugunku miting yapilsaydi aksam haberlerinde polise olan saldirilari izlicekdik. Gorundugunuz kadar masum degilsiniz. Bu ulkenin ekmegini yiyip bu bayragin altinda ozgurce yasiyorsaniz kurt turk ayrimi yapamaszsn. Orada 2 polisinde sehit oldugu soyleniyor neden bundanda bahsetmedin?

0|1
    0|0
    • ben irkci degilim kardesim. ölen benim kurt ve turk kardeslerim ama sadece sunu demek istiyorum. Hep biz kurtler øluyoruz, o doguda olen sehitlerin hepsi kurttu. kurtler doguda evinden cikma yasagi verilde cesetleri koktu gömmediler.. biz hep yillardir ikinci sinif insan muamelesi yasadik. hep bizim kanimiz akiyor yillardir.. olaya birazdan obur acidan bak... sana kucuk bir olay anlatiyim ben 6 yasinda ilk okula basladimda turkce bilmiyordum yeni yeni ogreniyordum. hocam ben derste kurtce konustum icin agzimi burnumu kan icinde birakti.. biz sehire geldimizde korkumuzdan konusmuyorduk.. senin gibilerde kalkar burada boyle havasini atar.. bunu lafimi unutmaki o insanlar daga bosu bosuna cikmadi. sen bir insani kiskirtirsan sen kimsin desen onu inkar edersen o insan tabi kalkar sana karsi kin nefret besler. pkk yaptigi budur.

• Ben olenlere hic birsey demedim zaten acimiz ortak. Ama tutupda olen kurt kardeslerim derse sknti. Yani o kadar asker sehit olurken turk kardesimiz sehit oldu demedignz icin bu tepkim. Bende asker esiyim canim doguda yasadm 1 yil. Sen bir ogretmenle bunu yasamissin ben bir mahalleyle yasadim bu baskiyi asker esi oldugum icin. Yani demek istedigiim su kurt ya da turk olen masum herkesin acisi ortakdir. Ama tutupda dagda gebertilen insanlari savunursan ben sana kardesim diyemem. Senle ortak acimi paylasamam

• Kürtten olsada evliya köpek diye bağlamam kapıya.

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu meydan kanlı meydan diye pkk bayraklarıyla bağıracaklarına ve tek bir tane türk bayrağı taşımadan toplanacaklarına adam gibi vatan sever insanlar olsalardı bunlar olmazdı...

1|2
    0|0
  • ölümün ırkı yok üzüldüm ama orada ölenler akılsız kürtlerdi çünkü hdpnin kuyruğuna takılıp sağa sola çarparak ilerlemeye çalışıyorlar hdpnin ne olduğunu sağır sultan bile duydu halen aklını başına almayan kürt varsa onlarda kürt deillerdir ermeni tomuhumudurlar tek amaçları kargaşa çıkarmak ülkeyi batırmak.. suruçdada diyarbakırdada ankaradada niye bir yetkili yoktu mitingde hdpden.. sonucun bu olacağını biliyorlardı akılsızlar ölsün bizlerde prim yapalım sonra tehdit edelim vatanı milleti diye.. mesele bu yani

0|2
    0|0
    • cok vahsice ve barbaraca konusyorsun.. birsey demiyecem bu yolda dewam et taki bu guzel ulkeyi suriye gibi yapana kadar.. her iki tarafa da diyorum dewam edin birgun eviniz cocgunuzz vataniniz elinizden gittigi zaman o zaman anlarsiniz akillanirsiniz.. sen dahil olmak uzere

• senin aklın başındamı? görüş paylaşan arkadaş pkk bunu kendi halkına her kürt pkk değil her pkklıda kürt değil gerçek kürt o partiye oyda vermez onları soyu sopu belli ermeni oldukları göz önünde halen ermeni soykırımını savunuyolar onlardan olmasalar savunmazlar haa bu arada ölen bir çok pkk itinin boynunda haç kolyesi var ve çoğunun müslümanlıkla dalga geçtiği belli ve hiç birinin allaha inandığınıda sanmıyorum sende halennn yapmaz diyorsun senın aklın nerende? o yapmaz bu yapmaz kim yapar peki kim yapıyo? bende kürdüm ama o partininde bu kargaşayı çıkaranlarında ALLAH BELASINI VERSİN. inş

• o ermeni partisinin gece yarısı sosyal danışman ekibinden biri twet atıyor yarın ankarada bombalar patlıcak sen bundan ne anlarsın? gerçekkkkkkkkkk kürt dini imanı yerinde olan vatanına milletine insanına ihanet etmez buna malzemede olmaz canınıda verir malınıda verir

• İşte Demirtaşın amacıda siz kürtlerin böyle düşünmenizi sağlamaktı.

Anlaşılan bombayı patlatarak amacına ulaşmış cahil olan kürt kesimin gözünde masum rolünü kapmış.

Yazık...

0|2
    0|1
    • Agzina saglik

• Turkiye icin var kardeslerime bakarmisin nasil tek yurek olduklarina bizi tek yurek tek bilek yapti bu irkciya gosterilen tepki bayragimizi savunma gururlandiriyor bu sitede o parti bu parti diye konusanlar bir anda bitip bayrak telasinda iste bu atesi harlandiran bunlarin komik halleri

• @1tecrube o zaman bizede gülmek düşer bunlara

• öldüren kim peki sence
    şehirlerin ortasında bomba patlatan terör örgütü hangisi Türkiyede? :(

0|1
    0|0
  • Sadece kürtler ölmedi Ankara'da.. Böyle söyleyerek bölücülük yapmış oluyorsun kardeşim.. Lütfen dikkat.. Ankara'da insanlar öldürüldü..

0|0
    0|0
  • bunlar oyun malesef

0|1
    0|0
  • Bu kürtleri kim öldürüyo ya zevkine birbirinizi öldürüyosunuz sonra yok devlet yaptı falan filan pkk nasıl ortaya çıktık kimi öldürdü aç tarihine bak kim sizi öldürüyormuş öğren sonra gel tartışalım

0|0
    0|0
  • Çok değer verdiğim çoğu Rürk çoğu Kürt arkdaşlsrımı kaybettim o patlamada sırf. Bir arkadaşım da komada yatıyor. Çeçen olmama rağmen benden de Türk insanlar diyebiliyorum

0|0
    0|0
  • ayak oyunlarına gelmemek lazım.. İstediklerini yapsınlar bölemeyecekler bizi...
    ırkçılar havlayacaklardır sana tınlama...

0|0
    0|0
  • Ekmek yediği kapa pisliyenleri sonu köpekler gibi ölmektir ( köpeğe bile hakaret etmıs oldum ama yapıcak bişey yok )

0|0
    0|0
  • PKK nin işi

0|2
    0|0
    • Sana bir soru soruyum? sen aileni øldurmek istermisin? pkk neden kendi irkina bunu yapsin , yaziklar olsun boyle cahil dusunen insanlarada

• Ya PKK kim ki bunu savunuysn bebek katilini savunuysn bir sıktır git

• Saçma sapan konuşma içinde Denizli'den kişilerde var hemen oy avcılığı yapmayın

0|1
    0|0
  • Yık la patlama öncesi hdp kortejini yana çağırmışlar...

0|0
    0|0
  • Ne alaka yaa. Dağda vatanını savunurken ölen 35.000 Türk evladını ne çabuk unutuyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Akp ile yaptiginiz anlaşmaları masada oturdugunuz günler aklınıza gelsin

0|0
    0|0
  • Adam olun turkce yakin agitlari ya da defolun pkkdan uzaktayiz diyebilmek icin kofti millet vekili adayini oldurttu demirtas ama cahilleri uyuttu sadece kofti bile olsa yanindaki adami olduren bu ulkeye neler yapar

0|0
    0|0
  • Ankara merkez patlıyor kürtler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hala ölüyü ırkına göre ayırıyorsun! Oradaki insanlar barış için gitti sadece kürt mü öldü ırkçısın sen

0|0
    0|0
    • Irkci degilim kesinlikle. ama orda yapilan miting hdp adina kurtlerin adina yapilan bir baris mitingiydi. o saldirida kurtler hedef alinarak yapildi. ama cok sucsuz turk kurt kardeslerimiz vefat etti..

• @YunanTanrısı keşke tag kullansaydın kime dediğini anlasaydık

• pkklılar öldürmüştür

0|3
    0|0
  • Öldüren de kürtler napalım?

0|0
    0|0
  • saçmalama istersen

0|1
    0|0
  • Ne demek biz kürtler ölüyoruz. Hoş bir ifade tarzımı bu? Ölenler bu vatanın evlatları, Türk Kürt farketmeksizin. Nasıl bir zihniyettir bu!

0|0
    0|0
  • Ohh iyi olmus hepinz geberin mk vatani bolmek isteyenlerin sonu budur az bile yapildi size daha cekeceginiz var sadece orda yolda gecen vatandaslara aciyorum ben

0|0
    0|0
    • Sende piss bir pkklisin hayinsin o savundugun pkk bacisindan kizindan tahrik olan hayvan toplulugu

Yükleniyor...