Eğer geçmişe götüren bir zaman makineniz olsaydi hangi medeniyeti ziyaret etmek isterdiniz?

Eğer geçmişe götüren bir zaman makineniz olsaydi hangi medeniyeti ziyaret etmek isterdiniz?

Güncellemeler:
guncell
Guncell...

0|0
3524

En İyi Kız Görüşü

• lıdyalılar parayı neden bulmuslar yanı ne gerekceyle... daha oncesınde ne varmısta parayı ıcat etmısler. bı bunu cozumlemek ısterdım bırde

1800 lu yıllar floransa... neden bılmem ama merak edıyorum o yılları balon elbıselerı baronluk konteslık zamanlarını

ve 1900 lu yıllar baslangıcı Atayla beraber...

bu donemelerı harbıden gormek ısterdım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 34

• antik mısır. cleopatra'nın cariyelerinden biri olup altın iğneleri göğsüme batırıp acı çekmemi izlerken zevklenmesine şahit olmak için. uu beybi

1|1
    0|0
  • Antik Yunana gidip Sokratesle çay içmek isterdim 😅

2|1
    0|2
  • Pazar gunu trt1de cikan yabanci kovboy filmlerndeki zamana donmek isterdim :) ordaki kadinlarin yasam tarzlari cok guzel gorunuyor. Guzel kabarik elbiseler danslar balolar filan :) sanata deger veren bir toplum her zaman daha yasanabilir geliyor:)

0|0
    0|0
  • Peygamber efendimizin dönemi olırdu.

0|0
    0|0
  • sadece 90 lara gitsem yeterli aslında çok uzağa gitmeye gerek yok..

0|0
    0|0
  • sakalar :D naparr ne eder ayakta tuttururdum türklerde anadoluya giremezdi hem:Dbizim olurdu türkiye

0|0
    0|1
  • Yunan medeniyeti

0|0
    0|0
  • Böyle bir şansım varsa tek bir çağla yetinmem ama :)

0|1
    0|0
  • Nazi ordusunda olmak isterdim

0|0
    0|0
  • Rasullulah zamanını.

2|0
    0|1
  • peygamberimizin zamanına

0|0
    0|0
  • 19yy ingilteresi

0|0
    0|0
  • Asr-I Saadet. .

1|0
    0|0
  • İlk insanı görmek isterdim. Ardından atlantis, antik mısır, sümerler, bir de muhteşem yüzyıla yıllarca baktığım için kanuni dönemi 😂

0|0
    0|0
  • Ben 2014 e dönmek isterdim medeniyeti sktir et

0|0
    0|0
  • Ben Hz. Süleyman'ın zamanı diyorum oda arkadaşım antik yunan diyor.

0|0
    0|0
  • Sadece KÜR-ŞAD'ın Çin sarayini nasil bastigini gormek isterdim.

0|0
    0|0
  • Ilkcag insanlik yeni yeni var olurkenki zaman. Hangi medeniyet olcagi farketmez.

0|0
    0|0
  • Orta asyaya geri dönüp gideceğimiz yeri biliyorum oraya doğru göç etmeyelim jeopolitik konumu itibariyle çok boktan bir yer derdim.

0|0
    0|0
  • Osmanli zamanini isterdim.

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    14

Erkekler Ne Diyor 24

• İnsanların olmadığı bir zamanı ziyaret etmek isterdim. Medeniyet illaki insanlardan oluşmaz. Medeniyetdiye tabir ettiklerimize şöyle bir baksak medeniyetin m sini göremediklerimizi görürüz.

0|0
    0|0
  • 1966.

0|0
    0|0
  • Vikingler veya Roma.

0|0
    0|0
  • Resûlullah (sallallahu aleyhi ve sellem)'ın dönemi "ALLAH : "Seni kendi nurumdan, diğer şeyleri de senin nurundan yarattım."buyurdu" buyurmuştur.

(Îmân Ahmed, Müsned IV-127; Hâkim, Müstedrek II-600/4175; İbni Hibban, El İhsân XIV-312/6404; Aclûnî, Keşfü'l-Hâfâ I-265/827)

0|0
    0|0
  • Yaşanılan son ana gitmek isterdim

0|0
    0|0
  • kızıldereliler oturan boğayı u büyük şef john u görmek isterdim :D hıaa :D

0|0
    0|0
  • Kızıl Derilileri :)

0|0
    0|0
  • valla hz. Ademe giderim, o elmayı niye yedin acaba diye sorup öldürürüm, sizi de kurtarırım bu zulümden :)

0|0
    0|0
  • Roma Cumhuriyeti

0|0
    0|0
  • 1050'ye atsalar beni yeterli.

0|0
    0|0
  • Lidyalılara gidip, parayı bulmayın derdim

0|0
    0|0
  • Attila gibi muazzam Türk atasının yanında kan dökmek en çok istediğim şeydir.

0|0
    0|0
  • roma, kanuni dönemi, timur dönemi, cengizhan kısaca hepsinde gezmek isterdim

0|0
    0|0
  • "Afrodit" ile çay içmek kahve içmek sohbet etmek hoşuma giderdi.. :) biliyorsun Aşk tanrısının her türlü gideri var :)

0|0
    0|0
  • Soylememe gerek var mı?

0|0
    0|0
  • Şimdiki zamana zaten Allah beni ozaman isteseydi o zaman yaratırdı zaman makinesi Allaha şirk koşmaktır.

0|0
    0|0
  • Dinozorlar medeniyeti 😜

0|0
    0|0
  • Taş devri

0|0
    0|0
  • Mayaları. Hangi kafasını şey ettiğim o takvimi 17 aralıkta bırakmış diye bir araştırmak isterdim.

0|0
    0|0
  • İnkalar olabilir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...