Eski sagopa kajmer i bir tek ben mi özlüyorum?

O eski sanatı ve müziği ve edebiyatı ben kimsede göremiyordum ama eski sago bir başkaydı niye böyle oldu sizce?

Özledim bu ve bunun gibi sanatlari

0|0
22|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bende eskiyi özlüyorum eskiler daha iyidi snki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• bu şarkı çok güzeldi :)

https://www.youtube.com/watch?v=wvpKM3AIHV0

0|1
    0|1
  • Git gide kalitesizleşti bence eskisi gibi değil.

2|2
    2|0
  • Şu ülkede oda bir renkti yani kayboldu gitti

0|0
    0|0
  • Sen çok değiştin sago

0|0
    0|0
  • Şimdi de kendini üstad rapci sanan kisiler çikmis :(

0|0
    0|0
  • Aslında fark etmiyor insanlar ama Kolera'dan sonra değişti. Ben çok eskiden dinlerdim. Kolera'dan sonra bıraktım.

0|0
    0|0
  • Bende özledim yaa

0|0
    0|0
  • Bu adamı bir ben sevemiyorum galiba :/

0|0
    0|0
  • Sadece sago değil ki müzik adına hiçbirşey eskisi gibi değil artık yeni çıkan o kadar çok şarkıcı oldu ki ses sanatçılığı diye bir şey kalmadı

0|0
    0|0
  • sago dinlemem ama 2-3 şarkısı güzel

0|0
    0|0
  • Arada dinliyorum ben hala 😊

0|0
    0|0
  • Aynen şu an hiç dinlemek istemiyorum takip de etmiyorum zaten

0|0
    0|0
  • Hiç dinlemedim onu.

0|0
    0|0
  • Eski sanatından kastın kac yılı? Ben hala cok seviyorum ve dinliyorum kültür abidiyemi. 😊💙

0|0
    0|0
  • ya herseyin eskisi güzeldir ama sagopa yine iyi be:)

0|0
    0|0
  • Eskiden iyiydi ama artik hosuma gitmiyor.

0|0
    0|0
  • Eski ya da yeni sago yok kuzen. O hep aynı sadece üstüne fazla oyunlar oynandı ve biraz yıprandı

0|0
    0|0
  • Bende özlüyorum

0|0
    0|0
  • Gönlüme destek tut ki durayım..

0|0
    0|0
  • Sago halaa aynii ne degişmesiii

0|0
    0|0
  • ama galiba şarkısı ❤❤❤❤

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• akp li oldu

0|3
    0|0
  • hadi ordan ya sago gittikce iyileşiyor kalitelileşiyor. eskiden çocuklara hitap ediyordu sanki şimdi 10 kat daha değerlendi.

0|0
    0|1
  • hocam oldschool bir dinleyiciyim ve kadıköy acildeyim belki bilirsin o grupta takılıyorum sansar cosef felan. bak şimdi. Sagopa iyi bir insan değil kişilik olarak. Müzik tarzı 2008'e kadar mükemmeldi ama benim hoşuma gitmezdi pesimist müzikler dinlemezdim.2008 den sonra yozlaştığını gördü türkiyenin ve din üzerinden gitmeye başladı hatta ropörtaj yaptı 2 ay önce tv de orda açıkladı. rapçiden saymadığım insanlardan biri sago sırf bu iş üzerinden gittiği için. çünkü Müziğin dini imanı, aşkı meşki olmaz.

0|0
    1|1
    • Cok yanlis dusunuyorsun pasam benim. Bu adam esrar kullandi sene 2000 lerde bu adam cok zeki birisi neden biliyor musun 2002 senesinde universite de sözel 1. Si oldu. Bu adam ortamini degisti sirket kurdular mc check ve daha sonra pesimist oldu ve sagopa kajmer adiyla devam etti. Bu adam dinine bagli birisi olmaya basladi ama nikotin bagimlisi oldugunu bende duydum lakin bu adam iyi bir insan

• Genelde hafta sonlari eminonu vapurlarinin orada olurum ben

• tamam birgün ayarlarız başkan :D

• ak parti şenliklerine çıkar oldu işte rant işleri falan filan
    benim gözüm de şu an bir mc bir rapçi değil
    eskiden de bu işi en küfürlü en sert yapan kişiydi

0|0
    0|0
  • Ben de Sagopa dinliyorum. Özellikle Merhametine Dön, Ahmak Islatan, Bu böyledir, Bir Kulaç Atsam Karadayım, Galiba, daha niceleri :D

0|0
    0|0
  • Sago her zaman efsanedir. Adam karisiyla daha fazla vakit geciriyo son zamanlar belkide bir problemi var bir seyleri var. Ahmak islatan nolcak? Hemen karalamamak lazim ya, ustu cizilecek piyasada o kadar adam varken sago en kotu haliyle bile kraldir.

0|0
    0|0
  • Rap dinlemiyorum malesef 2 halinede kayıtsızım

0|0
    0|0
  • adamın hayat görüşü degişince şarkılarıda degişti.
    dönem dönem bircok sanatcıda oldugu gibi

0|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=wvpKM3AIHV0 bu zamanki hallerini özlüyorum sagonun

0|0
    0|0
  • Bnu ıstanbulda konserde söyluyo uffff

0|0
    0|0
  • Baytar :))

0|0
    0|0
  • Abi eski derken şimdi çok eskiye inmeyelim. Fakat Sagopa'nın eski şarkıları kadar olmasa da yeni şarkıları güzel. Evet edebi yönü çok yok. Her halükarda Kolera ile olan şarkıları efsanedir.

0|0
    0|0
  • Sözleri kaliteliydi o ve norm ender

0|0
    0|0
  • Sanat görmek istiyorsan Black Metal dinle

0|0
    0|0
  • Kolera ekmek tuz dedikçe sagopanın arka vız etti mk. geçim derdinden rap yapamıyor :D

0|0
    0|0
  • aynn

0|0
    0|0
  • Gerçekten Katılıyorum. Ne Bilirsin Tavsiyemdir.

0|0
    0|0
  • Küfürü bıraktı adam küfürbaz gizemli rapçiyi mi özledin

0|0
    0|0
  • Eskisi dandikti küfürler gırla.. şu an adam gibi rep yapıyor ben bu halini daha çok seviyorum..

0|0
    0|0
  • Zaman herkesi değiştirir demek ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...