Olay tamamen kızların ilgi alanı mini etek davası

Ben anlamıyorum bayanlar neden erkek arkadası giyme iyi gözle bakmazlar erkekleri benden iyi mi bileceksin benim basımı belayamı sokmak istiyorsun dedikleri halde o mini etek nasıl bir hastalıktır giymekte ısrar ederler onu butun bu soylenenlere ragmen giyenler sorum size bunda amaç nedir

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Birincisi kendine yakıştırıyordur, kendini en güzel hissettiği giysi odur. İkincisi mini etek ne kadar mini ise bacakları o kadar uzun gösterir. üçüncüsü her kadın kendini güzel hissetmek ister dördüncüsü dikkat çekmek ilgi odağı olmak bizim doğamızda var. Beşincisi erkeklerin dikkatini çekmek için giyilir ki bu kısım %15 falan...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sen zaten kızı oyle begenmısındır bu kız senle cıkmadan once hıc gıymeyıp senle cıktıktan sonra gıyıyorsa tamam uyarıda haklısın fakat yerlesmıs bır alıskanlıgı uzerınden attıramazsın cunku oyle begenıp kabul etmısın degıstırmeye ne luzum var

1|2
    0|0
  • Kadınlar üzerinde baskı kurulmasından hoşlanmazlar giymek yada giymemek kendi tercihleri olmalı

0|1
    0|0
  • bir kere giyme diyorsa bilki o giyilicektir benim babam karışmıyor sana ne olmuş cevabınıda alman yüksek niye giyildiğine gelincede hoşuna gidiyordun içinde kenidi mutlu hissediyordur ee tabi birazda sana inat olsun kıskan diyedir

0|1
    0|1
  • Senden once de giyiyorsa kapa ceneni otur bence.

0|2
    0|1
  • kendini öyle beğeniyordur giyerde sonuçta kime ne,vucut bizim.

0|1
    0|1
  • G.t benim, baldır benim; sana mı kaldı hesap sormak.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• birşey tartışılacaksa, mini etek değil de,mini eteğe kafayı takan mini beyinler tartışılmalı.

0|0
    0|0
  • giyerler arkadaşım sanane

0|0
    0|0
Yükleniyor...