Televizyon dizileri artik filmlerden daha mi iyi?

Gece gece dusundurmustur, uzun zamandir boyle doyurucu bitince uzerine kafa patlattigim of be ne filmdi , dedigim birazcik interstellar olmustur sanirim. onun disinda bir breaking bad bir TDW , GOT gibi diziler ise kisa surelerine ragmen bir bolumde bir hafta insani etkisinde birakmakta öldümu kaldimi metanfetamin kivaminda piştimi seklinde dusuncelere gark etmekteydi bu baglamda diziler altin cagini yasiyor bana gore siz ne dusunuyorsunuz?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sinema daha zor, uzun soluklu ve masraflı. Halbuki televizyon yapımları ise bir çok açıdan avantajlı.
    Ben genel olarak sinemayı seviyorum. Çünkü 2 saatlik bir yapım yeterli oluyor. Bu cümleyi yazan adam yaklaşık 10-15 tane dizi takip ediyor.
    Diziler son dönemde çok başarılı gerçekten. Sinema ise kısa ve geçici bir iniş evresinde ama yıl sonuna doğru merakla beklediğimiz filmler gelecek. Örneğin Star Wars, Batman v Superman, Grave of the Fireflies, X-Men: Apocalypse, Star Trek Beyond, Ice Age 5, vs.
    Son 6 ayda neredeyse hiç güzel film seyredemedik. Bu yeni filmleri merakla bekliyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Film tadını vermez. Bir sinema-tv öğrencisi olaraktan yorumum bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...