V for vendetta filmini nasil buluyorsunuz?

Ben ilk izledigimde inanilmaz bir keyifle ve Heyecanla izlemistim. '' bu maskenin ardinda bir fikir var, ve fikirler asla kursun gecirmez... '' repligi inanilmaz hosuma gitmisti siz neler dusunuyorsunuz?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• bencede efsane bir film

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Enfes, efsane, fikir kokulu bir klasik artık o

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• çok efsane gelmesede yinede başarılı buluyorum

1|0
    0|0
  • özgürlüğü ve insanlığı savunanların nasıl azılı birer terörist gibi gösterilebildiğini müthiş şekilde anlatan bir film. dünya tarihinde eşi yok bana göre. filmin özeti zaten o sahne. fikirler silahla yok edilmez

https://www.youtube.com/watch?v=0jhQZsQFVyo

0|0
    0|0
  • mükemmel

1|0
    0|0
  • Kendini anarşist sanan sisteme kafa kaldiran ergen yahut universiteye yeni baslamis er ksii filmi baska bir cacik olmaz

0|0
    0|0
  • İzlemedim

0|0
    0|0
    • Kesinlikle izlemelisin harika bir film

• Sadece sonunu izledim kursunla vuruluyo sonra adamlar jarjoru değiştirene kadar hepsini olduruyo orası superdi.

• Biraz siyasi bir film ama bende çok beğenerek izledim :-)

0|0
    0|0
  • "holivıd algı mühendisliği" örneklerinden bir tanesidir. çokta kapılmamak lazım kanısındayım.

0|0
    0|1
    • Anlamadim nasil yani

• bazı şeyler özellikle bu coğrafya insanlarına "şeker" gösterilmeye çalışılır. "sonuna kadar yala ama yutmadan at" şeklinde bağlayayım.

Kızlar Ne Diyor 2

• tek kelimeyle müthişti kaç kere izlediğimi bile hatırlamıyorum hayatımda defalarca hiç sıkılmadan izlediğim tek film kesinlikle bir başyapıt.
    “İnsanlar devletlerinden korkmamalı, devletler insanlardan korkmalı.”
    repliği efsanedir benim için

1|0
    0|0
  • Alan moore yuzunden anarsizme anlik sempati duyuyorum sonra geciyor tabi. En son ne zaman kac kez izledim hatirlamiyorum ama en cok da su gunlerde izlenirse gundemimizden kareler cok rahat yakalanabilir. Remember, remember the fifth of november!

1|0
    0|0
Yükleniyor...