Müzik dinleyen var mı?

arkadaş aranızda fars müziği dinleyen var mı,mesela ben MOHSEN NAMJOO'yu diliyorum,bunu dinleyen var mı,dinlemeyen dinlemeye başlasın,ben onu keşfedilmemiş bir hazine olark görüyorum,bu konuda fikri olan var mı, varsa paylaşabilir misiniz

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Keşfetmıssın işte artık hazıne değil böögg :((

0|0
    0|0
    • he doğru diyorsan ama bu öyle ya da şöyle bir hazine değil, müzik hazinesi ve bu ne kadar çok keşfedilirse o kadar çoğalır,bence sen de bu hazineden payına düşeni almaya başla, böylece hem sen hem de hazine zenginleşir,tavsiye edeceğim şarkısı tüm şarkıları, fakat özellikle bir şarkı isimini vermek gerekirse derim ki NOBAHARİ, iyi dinlemeler

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç tarzım değil

0|0
    0|0
    • dediğim kişiyi dinlemenizi şiddetle tavsiye ederim, ilk dinlemeniz gereken şarkısının da TORANJ olması gerektiğini düşünüyorum,bence bir deneyin kaybedeceğiniz çok şey olmayacaktır, aynı zamanda şarkının sözleri de çok anlamlı

• tarzın ne peki,ne dinliyorsun ,ne dinlemek gerek,sen birşeyler önerebilir misin

• aslında öyle belirli bi tarzımda yok kulağa hoş gelen herşeyi dinlerim ruh halime göre değişir bundan dolayı seni de yönlendirebileceğim bişey söyleyemiyorum

• mohsen namjoo nun ey saraben parçasını beğeniyorum

0|0
    0|0
  • sevmiyorum ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bağımlılık yapar Mohsen abi.

0|0
    0|0
  • bakalım bi.

0|0
    0|0
  • Bu sitede başka Fars müziği dinleyen varsa üyeliğimi iptal ederim :)

1|0
    0|0
  • Iron Maiden - El Dorado

Şu an bunu dinliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...