Psikolojik Türde Kitap Arıyorum?

Psikolojik Türde Kitap Arıyorum..
Önerilerinizi Alabilir Miyim?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• eğer roman değil de psikolojik ve psikiyatrik vakaları anlatan bir kitap istiyorsan,

gary small - bir psikiyatristin gizli defteri

kitabını şiddetle öneririm. gerçekten çok enteresan vakalar ve nasıl çözüme kavuştukları hayat hikayeleriyle birlikte anlatılıyor. hepsi gerçek ve cidden çok enteresan vakalar görüyorsun. kitabı da sürükleyici yazmış adam. bir çırpıda bitiyor :)

1|0
    0|0
    • görmüştüm okuyayım o zaman teşekkür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• metis yayınları ötekini dinlemek serisi çok iyidir. özellikle nesne ilişkileri teorisini anlamak adına melanie klein'in "haset ve şükran "kitabına göz atmalısın. psikolojiyi adım atmak için carl gustav jung'ın "dört arketip" , freud'un düşlerin yorumu/ tabu ve totem, karen horney'in "çağımızın nevrotik kişiliği" kitapları iyi bir başlangıç.
    nusret kaya'nın "iyileşme kitabı" da ilginç. rüya analizleri de içeriyor.
    jeffrey young'ın "hayatı yeniden keşfedin" ve david burns'ün "iyi hissetmek" kitapları tedaviye yönelik, faydalı kitaplar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• duyulmayan anlamlar çığlığı

1|0
    0|0
  • ARET VARTANYAN"nın " SEN VE BEN" ile " GİTME ZAMANI" kitaplarını okumanızı öneririm.

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• Teşekkür ederim değerli, nazik yanıtınız için. Zevkle okuyacağınızı, kişisel gelişim alanında güzel bilgi dağarcığına sahip olacağınıza inanıyorum. Doğan Cüceloğlu , Üstün Dökmen"nin kitaplarından sonra yeni kitap olarak incelemenizi rica ederim.

• tabi bakarım çok teşekkürler.

• İrvin Yalomu oku istersen her kitabı iyidir bana kalsa

1|0
    0|0
  • Eylül-Mehmet Rauf
    Sofie'nin Dünyası-Jostein Gaarder

1|0
    0|0
  • frans kafkanın dava adlı kitabı ama ben bişey anlamadım

1|0
    0|0
    • neden :D

• Anladım seni merak etme :) çok kitap okur musun?

• anladığına çok sevindim. burada ya da bazı platformlarda kadınlarla çok kavga ederim. benim dilimi anlamazlar halbuki ben öyle biri değilim sıradan sokakta gördüğün bir insanım alameti farikam budur benim
      yalnız okuduğum kitaplar çok çeşit arzeder. misal verecek olursak ilber ortaylının kitabından tutun bilim adamı nikola teslaya kadar. sebahattin aliinin ünlü romanı kürk mantolu madonnadan tutun
      tuttunuz değilmi evet devam ediyorum halide edip adıvarın sinekli bakkalına kadar hep okurum
      ahmet cevdet paşanın kalem almış olduğu eski bir devlet adamıdır kendisi mecelle kanununu yazan bilge bir insandır hatemül enbiya yani son peygamber kitabı meşhurdur
      mitolojik kitap dahil eflatunun hocası platonu anlatan devlet kitabınıda okudum

• adam fawer'ın kitapları
    Luke rhinehart - zar adam

1|0
    0|0
  • var olmanın gücü. eckhart tolle

1|0
    0|0
  • gölgesizler. psikolojinin allahı döüyo orda.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mustafa ulusoyun kitaplarını okuyabilirsiniz.

1|0
    0|0
Yükleniyor...