Şiir yazan kaç kişi var aramızda ?

hadi şiirlerimizi yazalım en güzeli seçelim ehaadi ne duruyoruz yazım başlasın

Güncellemeler:
aslın ortak bir antoloji grubu kurmak lazım sitede sizce de öyle değil mi bu fikrimi umarım kıymetli üyeler değerlendirisiniz

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bomboş bir evin gürültülü sessizliğinden uyandım.

Üst üste yakılmış sekiz adet sigaranın odamı işgal eden dumanı ve üzerime sinen kokusu dans ediyor hüzünlü şarkıların eşliğinde...

Hayal kurmaktan vazgeçtim dün gece.

Anne olmaktan..

İnandı klarımdan vazgeçtim. Hevesle beklediğim ne varsa vazgeçtim..

Bazı trenler yalnızca bir kez geçiyor insan ömrünün durağımdan. Ben o treni kaçırdım... İsteyerek geç kalmadım, kaçırıldım, saklandım. Kandırıldım...

Vazgeçtim beklemekten...

Bir kez daha vazgeçtim.

Ağlayarak uyanmayacak kadar vazgeçtim.

Ve kimseyi aramayacak kadar bayram sabahı...

Ki zaten hiç sevmedim, böyle sabahları, bu bütün sokakların samimiyete hasret kaldığı, bu bütün gülümseyişlerin gözyaşlarımın üzerine örtüldüğü sabahları, bu ihtiyaç anında sahiplenilen iyi dilekleri..

0|0
    0|0
    • sınırsızlığın zevkinimi arıyorsun dediler bana,yok dedim sınırsızlık ,

ben aşka mübtelayım yalnızca ona hasta,çıldırma noktasına geldim

sarıldım hayal etim dokunamadım,güneş battğında bende batarım kararır umutlarım

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevmem anlamam da zaten

0|0
    0|0
    • yazabilirsin çevrende heryerde gördüğn yaşadığın herşey sadece kelimelere dök bu kolay değilmi

• ya zorlama kız yazamam diyor işte ... o zaman hepimiz birer ran ilhan vs. olurduk...

• belkide içindeki duyguların bir şekilde dışavurmak isitiyor ,biririn destek olması bekliyorsur

• Kanimdasin artik icimdesin DNAm oldun

İcimdeki protein gibi yararlisin anla sevgili

TRNA gibi askin en aci haline tasiyorsun beni

Soyle kalbim kac kez carpsin senin icin ?

Akcigerlerim solunumum yasamim sadece senin icin

Midem gibi icimde sindiriyorum askinin hucrelerini

Beynimdeki nöronlarim ozlemis seni

0|0
    0|0
    • espirili bir şiir ,sanırım çok eişkence görmüş olmalısın çokmu terk edlidin

• Bu oylesine biyoloji uzerine yazdigim siir daha guzelleri var bu komik olsun diye guzr

llerini buraya yazamam ilerde kitap cikarmayi dusunuyorum :)

• malesef şiir yazamıyorum ama roman yazıyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hangi Resim anlatır bu karakalem halimi.Ve hangi kağıtta belirir çizgileri yüzümün. Ellerim neyi anlatır birbirini tutarken ve ayaklarım çıplak, dipsiz bir kuyuya batarken nasıl doğrulur bedenim nasıl görür gözlerim.

Bir köşeden başlarım resmine hayatımın. Önce ufak dokunuşlarla süslerim. Dayanamam derin cizgiler çizerim yüzüne kadının. Dikenli tellerde kolye yaparım boynuna. Taş duvarlar örerim ayaklarına dizlerine kadar! kör kilitler takarım kulaklarına! Ama korkma hep bir anahtar bırakıtım yumuşacık avuçlarına!

Boyamaya başlarım sonra fırçam bir siyaha dalar sonra kızıla! Dayanamam beyaz sürerim resmin kızıla bakan arka yüzüne "Pembe" olsun düşleri ve gülüşleri!

Kadının gözlerinden nehirler akar... Bilirmisin bu nehirde yalnız timsahlar yaşar!

Bir Ceylan su içmeye iner ve gökyüzüne bakar...

Pembedir düşleri ve gülüşleri!

Resim biter

11.09.2006 Yaptığım bir resme yazdığım bir yazı..

Dip şeysi:bugün farklı bi konu daha vardı buna benzer oraya yazdığımı kopyaladım.

0|0
    0|0
  • bazen ağladığınızda, kimse gözyaşlarınızı silmez.

bazen içiniz yandığında, kimse acınızı görmez.

bazen endişelendiğinizde, kimse derdinizi bilmez.

bazen mutlu olduğunuzda, kimse gülmenizi anlamaz.

ama bi osursaniz herkes duyar...

0|0
    0|0
  • puslu bir otobüs camının ardındaki tebessümünle uğurluyorum seni...

ama devamını yazmam :) bende...

0|0
    0|0
    • çok güzel başlangıç alper kardeş dvm yaz belkide çok beğenilecek hit hit olacak

• İyi deneme... neyse... ben yinede benimkini yazmicam :) iyi aksamlar sizlere...

• Teşekkür ederim.. Başlığın ilham verdi bana dicem ama az ilham verdi :)

Yükleniyor...