En son izlediginiz film

en son hangi filmi izlediniz ve film hakkındaki gorusleriniz soylerseniz sevinirim :)

0|0
11|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Uçuş Denzel Washington muhteşem bir filmdi Tavsiye ederim link

1|0
    0|0
  • İz (Reç) filmini izledim, filmin sonlarına doğru gözlerim doldu. Ne kadar kötü şeyler yaşandığını anlatan güzel bir film. Yaşlılara karşı hassasım, o da var :(

1|0
    0|0
  • DREDD

film konu olarak, pardon filmde herhangi konu yoktu unutmuşum bi an. film full efektten ibaret olduğu için pek bi şey anlayamadım. paso slow motion sahnelerinden film'e odaklanamadım. bi ara odaklandım işte o esnada da senaryoyu göremedim. her neyse fakat şöylede bi şey var müzikleri olağanüstü. süperdi. hatta harikaydı. sırf müzikleri için izlenilir. tabi bi kaç sahne daha var kendini izlettiren. son sahne gibi.

0|0
    0|0
  • Hababam Sınıfı =)))

1|0
    0|0
  • lawless;gercek bir olaydan uyarlama ve bir bakıma yakın tarih&aksiyon filmi

1|0
    0|0
  • sağ salimi izledim güzeldi=)

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Unuttum la :(8 Ama The Fall'u izlemek istiyorum <3

1|0
    1|0
  • My Name Is Khan'ı izlediğim en son. Hayatımda izlediğim en güzel filmlerden birisiydi.

1|0
    0|0
    • Rizvan ne zaman geri gelebileceğini sorunca, Mandira ona Amerika Birleşik Devletleri başkanına gidip, adının Khan olduğunu ama bir terörist olmadığını açıklamasını ve ondan sonra geri gelmesini söyler. Rizvan hastalığı dolayısıyla bunu ciddiye alır ve yolculuğuna başlar. Başkan ile buluşmadan geri dönmeyecektir ve ona diyecektir ki: "Sayın Başkan, benim adım Khan ve ben bir terörist değilim."

• Cok guzel bi film gercekten. +1

• CMYLMZ gayet güzeldi .

0|0
    0|0
  • death race 3 .. güzel filmdir şahsen ben bayılırım .. oynayan hatuna da bitiyom zaten izle adrenalin tam gaz

0|0
    0|0
  • dün amerikan pastası 8'i izledim

görüşlerim = çok güzel bi' ailevi film

0|1
    0|1
  • intaçıbıls

1|0
    0|0
  • Savaş atı .

0|0
    0|0
  • Maalesef Celal ile Ceren...

0|0
    0|0
  • ''daha hızlı'' adamımız intikamı için öldürüyor,kafısına iki kere sıktılar ölmedi.

0|0
    0|0
  • valla bilmiyorum ama 2. defa the hobbit i izledim yüzüklerin efendisi var ya :D çok sevdim filmi

0|0
    0|0
  • günah keçisi :))

0|0
    0|0
  • tüm alfabeler a b c ç d diye başlar benim için s-i-y-a-h diye başlar black.

0|0
    0|0
  • pi nin yaşamı güzeldi ama bazı sahneler toz pempe geldi

0|0
    0|0
  • Twilight izlemiştim

0|0
    0|0
  • 3 idiotı izledim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11