Namaz kılabilmem için hangi duaları bilmem lazım?

Kendım ıcın yeni bir dönem başlatmak istiyorum artık masturbasyonda da uzak durmak ıstıyorum nefsime hakim olabilmem için tek çözüm namaz kılmak. Defalarca kendıme söz verdim yapmayacagım artık diye en fazla 5 gün dayanmısım bunu dedıkten sonra. Artık bu illetten temelli kurtulmak ıstıyorum. Bu zamana kadar namaz kılmayı ögrenememek büyük bir eksiklik namaz kıldıkça huzurda bulurum artık bu işi ciddiye almak istiyorum sadece 2 dua biliyorum oda Fatiha ve Subhaneke başkada bilmiyorum neler yapmalıyım ve masturbasyon denen illettende bu şekilde kurtulunabilinir mi yardım lütfen?

Güncellemeler:
?*

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İşin zor namazlada bırakılacak durum değil heleki p*rno müptelası isen bittin..
    Namaz seni bütün kötülüklerden alıkoyar çünkü Vicdanın sesi gür çıkar.
    Fakat iş nefsin en çok sevdiği ve nefsin hakimiyetin en zafıs olduğu cinsellik olayı için çelik gibi irade azim hırs ve vesveselerle mücadele etmek gerek şeytan iş başında ve ciddi en zayıf anında az bir bıraktın mı düşersin o çukura bunun için evliyalar gibi sabrın olacak hadi hayırlsı...
    Dipnot.. Tecrübe konuşuyorum.

0|1
    0|0
    • Son bir şey daha şehveti, şevkat ve korku yerin dibine çakar eğer başarabilirsen..

Kızlar Ne Diyor 3

• Birçok ilmihal kitapları var internettede var gercekten istiyorsan araştırıp yaparsın burada kim anlatıcak sana? ateistler bile var

0|1
    0|0
  • Mantıklı düşünürsün evet. mümkün sadece bunlarla başla kıldık ça başka dualari ogrenirsin. istemen inanman lazım. Hidayet versin Rabbim dipnot: .. güzel bir düşünce

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim ama sizlerden bilgi almak için bunu yazdım. yani bu iki duayla nasıl namaz kılabilirim ki kılmayıda bılmıyorum hatta en büyük eksikliğim yarında var cuma namazını nasıl kılıncagını bılmıyorum bilsem gidicem hep of

• Araştır internetten.. Allah yardimcin olsun

• Bence hepsini bilmene gerek yok ben de bir ara başlamıştım ama ne yazıkki devamı gelmedi ben 4,5 dua falan biliyodum nas felak fatiha tahhiyat subhaneke falan dı

0|1
    0|0
    • ben sadece fatiha bide subhanekeyi bir kaç kez bakarsam söylerim o kadar neleri bilmek lazım ki

Erkekler Ne Diyor 8

• internetten öğrenebilirsin namaz sureleri ve namaz nasıl kılınır diye. tahiyyat salli barik rabbena duaları ve fatihanın yanında en kısa olanlardan kevser ihlas surelerini ezberle yeter diğerlerini öğrenene kadar böyle kılarsın sonra felak nas kolay ezberlenir

0|1
    0|0
  • subhaneke fatıha ettehuyyatı sallı barık yeter

0|1
    0|0
  • play.google.com/.../details

Bunu indir guzeldir beb kullanıyorum 👍

0|1
    0|0
  • Valla ben namazımdayım ama bırakamıyorum hormon meselesi

0|1
    0|0
    • hocam bırakmak lazım bana zararı var cıddı anlamda yüzüme

• Sivilce malesef söz dinlemiyor differin kullan eczaneden al

• o nasıl birşey krem mi etkili mi

• Mattayı bilsen yeter.

0|1
    0|0
  • Fatiha ve 2 sure daha bilsen şimdili yeterli.

0|1
    0|0
  • fatiha nas ihlas felak ettahıyatu bilmen lazım

0|1
    0|0
  • google amcaya sor sana namaz surelerini ögretecek tatlım

0|1
    0|0
Yükleniyor...