Oğlak Burcu kızı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özellikleri nelerdir? Tanıdınız mı hiç oğlak burcu kızı? :)
Cevaplar için şimdiden teşekkürler :)

• Oğlak kızını severim ;)
    39% (7)33% (5)36% (12)Oy Ver
  • Oğlak kızını severim ama ;)
    61% (11)67% (10)64% (21)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• bu burcun kadini toplumda çok begenilen zarif insanlardandir. ayni zamanda akilli bir kadin oldugundan kimseye kolayca güvenmez. gerçekçi olan bu kadin erkeklerden daha temkinli ve kuskucudur.

oglak kadini havailikten, saygisizliktan ve cahillikten hiç hoslanmaz. seçtigi insanlar kültürlü ve zeki olacaktir. oglak burcu kadinindan ideal is kadinlari çikar. seçtigi iste basariya hemen kavusur, çünkü enerjik, hirsli ve dikkatlidir.

oglak burcu kadini evlilige de bir is gözüyle bakar. bu yüzden evliliginde planli bir hayati olur. her seyi kolaylikla idare edip planli bir yasam için mantikli önlemler alir. bu kadin parali bir es yerine kibar, nazik ve entelektüel birini arar. oglak kadini esini destekler, onun yükselmesi için tüm gücünü kullanir.

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En yakın arkadaşım oğlak burcu.
    Çok sağlam karakterli. Kendi sınırları ve bu sınırlar içinde uyduğu ahlak değerleri var. Fakat sinirlenince biraz korkunç olabiliyor. (:
    Hedeflerine düşkün ve hırslı. Az biraz da hayalperest. (:

4|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 9

• Eskiden çok yakın olduğum bir kız arkadaşım vardı oğlaktı en belirgin özelliği inatçı olmasıydı :)

2|0
    0|0
  • İnatçı, guvenilir, zor guvenen, güçlü karakterli, yalandan nefret eder, bazen cok sert bazen çok yumuşak, kinci, kıskanç ama hiç belli etmez. En iyi burclardan biri. :))

3|0
    0|0
  • etrafımda çok var çok severim kendilerini :)

2|0
    0|0
  • Annem oglak burcu cok severim :D

1|0
    0|0
  • Çok kinciler, nefrete dönüşen kırgınları vardir, çabuk değer verirler ve duygularını çok iyi saklarlar. Bir oğlak konuşuyor ;)

1|0
    0|0
  • Aslında oğlak burcuyum ama yükselenim yay ve yay kadiniyim ben, ve oğlak burcu aşırı çalışkan hırsli bir tip ben açıkçası anlasamiyorum

1|0
    0|0
  • Pek sevmem. Çok hırslı oluyorlar çünkü.

0|0
    2|0
  • Vajinası vardır.. Belki...
    Oğlak burcu ya olmayadabilir, güvenemiyorum.

0|0
    1|1
  • Oğlak kızını severim *

1|0
    0|0
Yükleniyor...