Hapishaneden kaçışla ilgili film biliyor musunuz?

Alcatrazdan Kaçış, Esaretin Bedeli, Prison Break gibi hapishaneden kaçışla ilgili film veya dizi biliyor musunuz ?

Güncellemeler:
Burada yazdığım filmleri ben izledim ... bunlardan başka var mı bildiğiniz film ? Şimdiden teşekkürler

0|0
17|22

En İyi Erkek Görüşü

• Çok yanlış film önerileri gelmiş :) Ben söyleyim ama eski bir film.

The Papillon (Kelebek)

imdb linki: link

Eğer eski olduğu için sıkılmazsanız, güzel bir film. imdb puanı 8.0 zaten herşey ortada ;)

0|1
    0|0
    • eski film de olsa fark etmez , izlerim ben ... teşekkürler :)

• Eheh :) O zaman onu indireyim önce :)

• :)) umarım beğenirsin ...

Kızlar Ne Diyor 17

Erkekler Ne Diyor 21

• Bu saydığın filmlerin başrol oyuncuları kısa pantolon giyerken biz tv'de Sylvester Stallone'un Lock Up namı diğer Hür Kan filmini izler dehşete düşerdik.

Tamam esaretin bedeli'nin yeri ayrıdır. Fakat Lock Up... Sen izledikten sonra nereye koyabileceksin bakalım :)

0|1
    0|0
  • yeni bir dizi başlamıştı hapisten kaçmayla ilgili. amc tv de, walking dead in yayınlandıgı kanalda. adını hatırlayamadım ama hatırlayınca yazarım

0|1
    0|0
  • Bir dizi vardı Eskiden OZ diye bir dene

0|2
    0|0
  • ben de öyle filmleri sevmişimdir, kaçış tarzı filmleri. hapisane değil ama çok güzel bir kaçış filmi biliyorum, anlamak için mantık gerektiren film. introsu çok güzel şekilde başlıyor. düşündüren bir filmdi. film de bu: link

0|1
    0|0
    • eyvallah kardeşim ... hemen açtım linki ... bakıcam ... buradan 3-4 tane film çıktı süper :)

• Evet bunu bende izledim oldukça güzel bir film. Ama çok çok övülecek kadar değil, izlenmeli o ayrı :)

• prison break ten sonra hangisini izlersen izle sarmaz

0|2
    0|1
  • Ölüm yarışı vardı izledin mi bilmiyorum hapishanede geçen bir yarış filmi.Sonunda da hapisten kaçış var.İşini görürse ...

0|1
    0|0
  • Kaçış Planı 10/9 luk bi film bi izle süper bi film.

1|1
    0|0
  • Bir adam vardı karısı hapisten kaçırııyordu oda güzeldi ismi neydi tam hatırlayamadım. Büyük kaçış olması lazım ama . 10 numara filmdir .Birde bu tarz kaçma şeylerini seviyorsan national georificte belgeselleri oluyor.

0|1
    0|0
    • bahsettiğin film kaçış planı sanırım... russel crowe oynuyordu... bir gün aniden polis ev basıyor ve karısını götürüyorlardı ...

• evet :D :D bir film hastası daha var sanırım . Ama ben bu alanda pek iyi değilimdir kaçış filmlerinden ziyade piskoloji filmlerini seviyorum akılla ilgili olanlar falan :)

• Film hastası değilimde bu tarz filmleri çok severim... aklımda kalır, kolay kolay unutmam ama diğerlerine o kadar dikkat etmem...:)

• Silverstone ile futbolcu pele nin oynadığı eski bir film adiaklıma gelmedi ama google aramasinda çıkar kesin hapisanede yaşanan futbolmaçlarınıanlatıyor ve kaçışi

0|1
    0|0
  • esaretin bedeli güzel film

0|1
    0|0
  • Son Kale filmini tavsiye ederim.Mutlaka izlemelisin.

0|1
    0|0
    • Son Kale fimie süper filmde, hapishaneden kaçışla ilgili değil. Bunuda not etseydiniz tavsiye ederken iyi olurdu :)

• Son Kale izlemişim bakıtm az önce robert redford un filmi... ama arşivime koymak için indiriyorum. iyi oldu bu filmi önerdiğin, teşekkürler. bu hafta kesinlikle izlerim :)

• çakal... izle bu filmi kaçırma

1|1
    0|0
  • tatar ramazan var mis gibi otur izle

0|1
    0|0
  • hapıshane var ama kacıs yok :( TATAR RAMAZAN :D

0|1
    0|0
  • Yeşil yol.John coffey kahve gibi ama yazılışı farklı.

ayrıca senede bir gün 1971.

0|1
    0|0
  • Harry Potter Azkaban Tutsağı :P

0|1
    0|0
  • biliyorumm

0|1
    0|0
  • son kale ölüm yarışları

0|1
    0|0